Trzciana: odblokowana droga krajowa nr 9 po wypadku tira
Droga krajowa nr 9 w Trzcianie k. Krosna jest już przejezdna. Utrudnienia trwały tam kilkanaście godzin po wypadku tira, który wpadł w poślizg i zablokował drogę - podał Jacek Kocan z zespołu prasowego podkarpackiej policji.
2013-03-15, 11:05
Policja zorganizowała objazdy dla samochodów osobowych przez Duklę, Chyrową i Tylawę. Natomiast auta ciężarowe musiały czekać. Rano na tym odcinku drogi wprowadzono ruch wahadłowy.
Nieprzejezdna jest natomiast droga wojewódzka z Jasła do Nowego Żmigrodu w Zarzeczu k. Jasła, gdzie drogę blokują dwa tiry. Policja zorganizowała objazdy.
Na drogach w regionie leży warstwa zajeżdżonego śniegu i błoto pośniegowe. Jest ślisko. Wieje silny wiatr, a od kilku godzin intensywnie pada śnieg. Skutki kolejnego ataku zimy na drogach krajowych i wojewódzkich w południowo-wschodniej Polsce usuwa prawie 150 pługów i pługopiaskarek.
Zobacz galerię DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>
PAP, mr, sm