X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Była minister do rodziców: piszcie donosy!

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 16:05
- Rodzice powinni być sprzymierzeńcami własnych dzieci. Każde dziecko zasługuje na przyzwoity standard opieki - uważa była minister edukacji Katarzyna Hall.
Audio
  • Katarzyna Hall apeluje do rodziców 6-latków (IAR/Radio Gdańsk)
Katarzyna Hall
Katarzyna HallFoto: KarolsFriend/Wikimedia Commons

Katarzyna Hall zaapelowała, by rodzice, którzy widzą nieprawidłowości w sposobie opieki nad dziećmi w szkołach angażowali się w poprawę warunków ich nauki. - Patrząc na całość systemu zmienia się bardzo dużo. Pamiętajmy, że jeżeli chodzi o opiekę świetlicową nie może być więcej dzieci pod opieką jednego nauczyciela niż 25. Jeżeli w jakiejkolwiek szkole ten przepis jest łamany, ja bardzo proszę państwa rodziców o natychmiastowy donos do kuratorium - podkreśliła była minister edukacji.

Zgodnie z ustawą, obowiązek szkolny obejmie dzieci 6-letnie od przyszłego roku. Tymczasem, powstałe z inicjatywy rodziców Stowarzyszenie Ratuj Maluchy zbiera podpisy, by przeprowadzić ogólnopolskie referendum edukacyjne. Dotychczas zebrano 200 tysięcy głosów poparcia. Potrzeba pięciuset.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>

IAR/Radio Gdańsk/aj

Zobacz więcej na temat: dzieci katarzyna hall rodzice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pięciolatek i siedmiolatek spotkają się w jednej klasie

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2012 07:43
W 2014 roku w pierwszych klasach podstawówek mogą się spotkać dzieci z aż trzech roczników - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Broniarz: szkoły są gotowe na przyjęcie 6-latków

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013 16:26
- Jesteśmy zwolennikami wcześniejszego rozpoczynania edukacji szkolnej - powiedział Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezwzględny obowiązek szkolny sześciolatków. Współpraca czy polityczna awantura?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 20:00
Postanowione. Wszystkie sześciolatki pójdą do szkoły od 1 września 2014 roku. Dotychczas to rodzice sami decydowali o tym, czy ich dziecko rozpocznie naukę w szkole, czy zostanie w przedszkolu. Czy szkoły i rodzice są w ogóle przygotowani na ten krok?
rozwiń zwiń