Film Krauzego o Smoleńsku. Zobacz zwiastun!
W internecie pojawił się już drugi zwiastun filmu "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego. Produkcja będzie opowiadać o katastrofie rządowego tupolewa.
2013-05-25, 13:19
Zobacz specjalny serwis poświęcony katastrofie smoleńskiej >>>
Pierwsze zdjęcia do kinowego filmu "Smoleńsk" rozpoczęły się 10 kwietnia tego roku na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Twórcy chcieli udokumentować wydarzenia związane z obchodami trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Natomiast główne zdjęcia z udziałem aktorów ruszyły w maju. Realizowane są w Polsce, USA i Gruzji.
Autorem zdjęć do filmu o Smoleńsku jest Michał Pakulski, muzykę komponuje Michał Lorenc, za scenografię odpowiada Michał Sulkiewicz, a za kostiumy Małgorzata Gwiazdecka. Premiera kinowa filmu planowana jest na 10 kwietnia 2014 roku.
REKLAMA
aj
REKLAMA