Strzelanina na warszawskim Gocławiu: mężczyzna zatrzymany
Poinformował o tym podczas konferencji prasowej rzecznik Komendy Stołecznej Policji Mariusz Mrozek.
2013-10-10, 16:47
Posłuchaj
Rzecznik dodał, że podczas interwencji antyterrorystów, uzbrojony mężczyzna, który zabarykadował się w mieszkaniu, został ranny. Według informacji policji, zatrzymany ma 33 lata. W mieszkaniu był sam.
Wczesnym popołudniem, podczas interwencji domowej, do której doszło w jednym z mieszkań na Gocławiu, ranny został policjant. Policjanci, którzy zostali wezwani na interwencję, mieli udzielić pomocy załodze pogotowia ratunkowego, która nie mogła sobie poradzić z agresywnym mężczyzną. Gdy policjanci przybyli na miejsce, jeden z funkcjonariuszy został postrzelony, przez mieszkańca lokalu, w policzek i w bark. Mężczyzna, który postrzelił policjanta, zabarykadował się następnie w swoim mieszkaniu.
Ranny funkcjonariusz został przewieziony do szpitala. - Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedział Mariusz Mrozek. Także sprawca strzelaniny trafił do szpitala.
Zobacz galerię - dzień na zdjęciach>>>
REKLAMA
mc
REKLAMA