more_horiz
Wiadomości

Boks: Mariusz Wach chce powrócić na zwycięską ścieżkę. "Wiking" poznał rywala. "Łatwo nie będzie"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2019 19:27
Martin Bakole (11-1, 8 KO) będzie przeciwnikiem Mariusza Wacha (33-4, 17 KO) na gali organizowanej 6 kwietnia w Katowicach przez grupę MB Promotions.
Mariusz Wach
Mariusz WachFoto: screen facebook/Mariusz Wach

Mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii reprezentant Kongo w swoim rekordzie ma m.in. punktowe wygrane z Kamilem Sokołowskim i Łukaszem Rusiewiczem. Jedyną porażkę, przez techniczny nokaut, poniósł w swoim ostatnim występie przeciw Michaelowi Hunterowi.

"Wiking" podkreśla, że przed nim trudne zadanie. - Zdaje sobie sprawę, że łatwo nie będzie, ale chce powrócić na zwycięską ścieżkę - mówi Mariusz Wach.

Dla Wacha kwietniowy start będzie powrotem na ring po przegranej na punkty z Arturem Szpilką. 

"Szpila" pokonał Wacha podczas gali "KnockOut Boxing Night 5" w Gliwicach. Pojedynek był zacięty, w ostatniej 10. rundzie Szpilka leżał na deskach i był liczony, ale sędziowie stosunkiem głosów 2:1 to właśnie jemu przyznali zwycięstwo.

Część kibiców ten werdykt przyjęła gwizdami i prowokowała Szpilkę, który musiał być powstrzymywany przez swoich sekundantów, by nie wszedł z rozwścieczonymi fanami w starcie.

W katowickim spodku wystąpią także Robert Parzęczewski i Damian Jonak.

ah


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Atrakcja lokalna czy sportowy hit? O co powalczą Artur Szpilka i Mariusz Wach

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2018 17:30
Tomasz Adamek zakończył karierę i nie ma najmniejszego sensu by toczył jakąkolwiek walkę pożegnalną - po co rozmieniać karierę się na drobne. Kibicom szlachetnej szermierki na pięści w nacięższym, rodzimym, wydaniu  pozostaje ekscytować się wspomnieniami o walkach Andrzeja Gołoty lub przyglądać się kolejnym propozycjom lokalnych promotorów. To drugie z pewnym dystansem i przymrużeniem oka. 
rozwiń zwiń