more_horiz
Wiadomości

Formuła 1: Robert Kubica i niewidoma Julia. Nagranie podbiło serca widzów [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 11:34
Podczas przedsezonowych testów Formuły 1 na torze Catalunya pod Barceloną Robert Kubica miał specjalnego gościa. Garaż Williamsa odwiedziła niewidoma Julia, podopieczna fundacji "Orlen Dar Serca". Polski kierowca F1 kolejny raz pokazał klasę i w wyjątkowy sposób przyjął Julię. 
Robert Kubica
Robert Kubica Foto: materiały prasowe/Williams Racing

Robert Kubica WilliamsF1 1200F.jpg
Kalendarz Grand Prix Formuły 1 na sezon 2019

W trakcie przedsezonowych testów Formuły 1 w Montmelo Robert Kubica miał wyjątkowego gościa. W garażu Williamsa pojawiła się niewidoma Julia, jedna z podopiecznych fundacji "Orlen Dar Serca". Już wcześniej polski koncern opublikował na swoich mediach społecznościowych zdjęcia z wizyty Julii. Tym razem Orlen pochwalił się nagraniem, które upamiętniło spotkanie podopiecznej fundacji z Robertem Kubicą. 

- Mam dwie specyficzne rzeczy, po których mnie poznasz. Rękę prawą, którą ci podam, która jest, niestety, po wypadku trochę inna. I mam duży nos! Dlatego po tych dwóch rzeczach zawsze mnie poznasz - powiedział żartobliwie Kubica w rozmowie z Julią. 

Zachowanie Roberta Kubica kolejny raz spotkało się z życzliwym przyjęciem przez internautów. Polak po raz kolejny pokazał klasę, a nagranie podbiło serca widzów. 


(mb)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kubica i Orlen namieszają w Formule 1? Mikołaj Sokół: to już nie te czasy, że sam talent otwierał drzwi do największych zespołów

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 14:32
- Jestem tego świadomy i wiem jak trudne zadania czekają na mnie w Formule 1. Naszym celem jest jak najdłużej pozostać w F1 – przyznał ze spokojem Robert Kubica podczas spotkania z przedstawicielami mediów w Warszawie. Konferencja prasowa była poświęcona inauguracji współpracy koncernu PKN Orlen z Williams Racing, w którym jeździł będzie Polak.
rozwiń zwiń