X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Letnie Grand Prix: jest termin zawodów w Wiśle

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 14:33
Komitet organizacyjny Letniego Grand Prix w Wiśle podał termin, w którym skoczkowie będą rywalizować w zawodach. Zmagania mają odbyć się w dniach 21-23 sierpnia. 
Dawid Kubacki
Dawid Kubacki Foto: Jerzy Kleszcz

Konkursy na skoczni w Wiśle-Malince zainaugurują tegoroczny cykl rywalizacji na igelicie. Pierwotnie miały one odbyć się 17-18 lipca, ale przez pandemię koronawirusa podjęto decyzję o przeniesieniu ich na sierpień.

We wtorek komitet organizacyjny podjął jednak decyzję o utrzymaniu sierpniowej daty. Decyzję o przeprowadzeniu zawodów 21-23 sierpnia musi jeszcze potwierdzić FIS, co powinno być formalnością.

Dalsze przesuwanie zawodów mogłoby utrudnić przygotowania skoczni do listopadowych konkursów, które mają zainaugurować sezon Pucharu Świata. Rywalizacja w Wiśle potrwa trzy dni. W piątek odbędą się kwalifikacje, w sobotę konkurs drużynowy, a dzień później skoczkowie będą walczyć o indywidualny triumf.

/PolskieRadio24.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak