more_horiz
Wiadomości

Ruszyła trenerska karuzela w Ekstraklasie. Media: szkoleniowiec Stali Mielec na wylocie

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2022 11:00
Zmiana trenera w Radomiaku Radom to koniec karuzeli w Ekstraklasie. Jak informuje "TVP Sport" blisko zwolnienia z posady szkoleniowca Stali Mielec jest Adam Majewski, do którego władze klubu miały stracić zaufanie. 
Trener Stali Mielec Adam Majewski podczas meczu Ekstraklasy z Lechem Poznań
Trener Stali Mielec Adam Majewski podczas meczu Ekstraklasy z Lechem PoznańFoto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Ekstraklasa. Trener Stali Mielec blisko zwolnienia 

Po sensacyjnej zmianie trenera w Radomiaku, gdzie Dariusza Banasika zastąpiono Mariuszem Lewandowskim, pojawiają się kolejne informacje o "gorących" posadach w innych klubach Ekstraklasy

Jednym z nim ma być dobrze spisująca się w ostatniej rundzie Stal Mielec. Drużyna prowadzona przez Adama Majewskiego wyraźnie spuściła z tonu i jest dopiero na 13. miejscu w tabeli. Dodatkowo ekipa z Podkarpacia ma już na swoim koncie cztery porażki z rzędu - łącznie 13 w całym sezonie. 

Według doniesień Piotra Kamienieckiego z "TVP Sport" punktem zwrotnym ma być najbliższy mecz z Legią Warszawa. W przypadku porażki może dojść do zwolnienia Majewskiego. Według drugiego scenariusza szkoleniowiec ma dokończyć sezon, a zmiana nastąpi po zakończeniu rozgrywek. 

Stal Mielec. Kto w miejsce Adama Majewskiego?

Zdaniem "TVP Sport" kandydatem do prowadzenia Stali Mielec ma być Przemysław Cecherz, ostatnio związany z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Wieczystą Kraków. Na swoim koncie ma również pracę w takich klubach jak Raków Częstochowa (2015-2016) czy Widzew Łódź (2016-2017). 

W tabeli prowadzi Raków Częstochowa, który ma tyle samo punktów co drugi Lech Poznań - 65 pkt. Trzecia jest Pogoń Szczecin ze stratą trzech "oczek". 

Mecz 31. kolejki Ekstraklasy Stal Mielec - Legia Warszawa w sobotę 30 kwietnia o godz. 20.00. 

Czytaj także:

/TVP Sport

Zobacz także

Zobacz także