Eredivisie: Kacper Kozłowski wyróżniony. Polak w jedenastce kolejki

2023-04-18, 08:32

Kacper Kozłowski znalazł się w jedenastce kolejki. Foto: IMAGO/imago sport/Forum

Kacper Kozłowski, który w weekend strzelił bramkę dla Vitesse, znalazł uznanie w Holandii. Polak znalazł się w jedenastce kolejki, przygotowanej przez Voetbal International.

Kacper Kozłowski zdobył bramkę dla Vitesse Arnhem w wygranym 4:1 (2:0) wyjazdowym meczu 29. kolejki holenderskiej Eredivisie z NEC Nijmegen.

Był to jego drugi ligowy gol w tym sezonie. Polak trafił w 29. minucie podwyższając prowadzenie na 2:0.

19-latek na boisku przebywał do 89. minuty. W 81. natomiast wszedł inny polski piłkarz Vitesse - Bartosz Białek.

Polski zawodnik został doceniony przez media - znalazł się w jedenastce kolejki według Voetbal International.

Co ciekawe, w zestawieniu zabrakło Sebastiana Szymańskiego, który także popisał się trafieniem.

Polak wypożyczony jest do klubu Eredivisie z angielskiego Brighton.