Ekstraklasa. Legia ma kolejny problem. Napastnik może nie zagrać do końca sezonu

2024-03-11, 18:36

Blaz Kramer nie zagra od 2 do 3 miesięcy. Foto: PAP/Marian Zubrzycki

Legia Warszawa ma kolejny problem. Z powodu złamania kości, napastnik Blaz Kramer przejdzie operację, a następnie będzie wyłączony z gry od 9 do 12 tygodni.

Legia Warszawa walczy z poważnym kryzysem. Wicemistrzowie Polski na wiosnę w PKO BP Ekstraklasie wygrali tylko z Ruchem Chorzów. W kolejnych spotkaniach ligowych, "Wojskowi" zaliczyli trzy remisy i porażkę z Widzewem w ostatnią niedzielę. Na domiar złego, podopieczni Kosty Runjaicia w fatalnym stylu odpadli z Ligi Konferencji, przegrywając w dwumeczu z Molde 2:6.

W przegranym meczu z łódzkim zespołem, kontuzji doznał także napastnik Blaz Kramer. Napastnik opuścił boisko w 59. minucie

Blaz Kramer w najbliższych dniach przejdzie operację złamanej kości. Szacowana przerwa w treningach potrwa około 9-12 tygodni. Blaz, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - napisał klub w mediach społecznościowych.

Opublikowany komunikat oznacza, że Słoweniec prawdopodobnie nie wystąpi do końca sezonu.

Legia w 24. kolejkach zdobyła 38 punktów i zajmuje dopiero 6. miejsce w ligowej tabeli.