Skandaliczne zachowanie Cristiano Ronaldo. Za to zachowanie został ukarany czerwoną kartką [WIDEO]

2024-04-09, 12:36

Cristiano Ronaldo został wyrzucony z boiska. Foto: PAP/EPA/ALI HAIDER

Cristiano Ronaldo musiał opuścić boisko w przegranym przez jego zespół Al-Nassr 1:2 wyjazdowym meczu z Al-Hilal w półfinale Superpucharu Arabii Saudyjskiej.. To pierwsza czerwona kartka portugalskiego piłkarza w rozgrywkach w tym kraju.

Ronaldo otrzymał ją w 86. minucie za uderzenie łokciem przeciwnika. Pod koniec pierwszej połowy został ukarany żółtą za niesportowe zachowanie. 39-letni Portugalczyk występuje w Arabii Saudyjskiej od początku 2023 roku.

Bramki dla Al-Hilal zdobyli Salem Al-Dawsari w 62. minucie oraz Brazylijczyk Malcom w 72. Honorowego gola dla Al-Nassr strzelił w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry Senegalczyk Sadio Mane.

W czwartkowym finale Superpucharu Arabii Saudyjskiej Al-Hilal zmierzy się z Al-Ittihad, który pokonał zespół Al-Wehda również 2:1. Jedną z bramek dla zwycięzców zdobył francuski gwiazdor Karim Benzema.