MLS. Karol Świderski na remis z Messim. Polak i Argentyńczyk zdobyli po golu

Piłkarz Charlotte FC Karol Świderski zdobył bramkę w wyjazdowym meczu amerykańskiej ligi MLS z Interem Miami. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a gola dla gospodarzy uzyskał Argentyńczyk Lionel Messi.

2024-09-29, 09:42

Karol Świderski zdobył swoją trzecią bramkę w obecnym sezonie MLS . Foto: PAP/Marcin Cholewiński
  • Gol w meczu z Interem Miami jest dla Świderskiego trzecim ligowym trafieniem w tym sezonie
  • Polski napastnik rozegrał 70 minut, a jego drużyna zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS

Karol Świderski trafił do siatki w 57. minucie, zdobywając trzecią ligową bramkę w tym sezonie, a Messi doprowadził do wyrównania dziesięć minut później.

W 70. minucie Polak zakończył udział w spotkaniu i został zmieniony przez Patricka Agyemanga.

Po 31 kolejkach Charlotte FC ma 42 punkty i zajmuje siódme miejsce w Konferencji Wschodniej. Prowadzi w niej Inter Miami - 65 pkt.