more_horiz
Wiadomości

Cristiano Ronaldo jako Superman. Siostra CR7 apeluje o sprawiedliwość

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2018 11:52
Katia Aveiro, starsza siostra Cristiano Ronaldo, stanęła w obronie piłkarza Juventusu Turyn po oskarżeniach Kathryn Mayorga. Kobieta wróciła do sprawy  rzekomego gwałtu, którego w 2010 roku miał dopuścić się CR7.
Cristiano Ronaldo w stroju Supermana
Cristiano Ronaldo w stroju Supermana Foto: screen/Instagram/katiaaveirooficial

Cristiano Ronaldo w ostatnich dniach nie koncentruje się li tylko na piłce nożnej i grze w Juventusie Turyn. Wszystko przez wyjazd w 2010 roku do Las Vegas, gdzie piłkarz miał się dopuścić gwałtu. Sprawa "otrzymała drugie życie", bowiem zmieniły się przepisy w stanie Nevada i kobieta, która 9 lat temu poszła na ugodę z Portugalczykiem teraz chce walczyć. 

W 2010 roku Kathryn Mayorga i Cristiano Ronaldo podpisali ugodę, na mocy której kobieta zobowiązała się do maksymalnej dyskrecji w związku z wydarzeniami do jakich doszło w Las Vegas. 28 września 2018 roku kobieta złożyła nowy pozew cywilny, w którym podnosi kwestie: działania pod przymusem, oszustwa, pomówienia, złamania warunków ugody. Dąży też do wznowienia sprawy o gwałt. 

Ronaldo nie przyznaje się do oskarżenia o gwałt. - Zdecydowanie nie zgadzam się z oskarżeniami wobec mnie. Gwałt jest strasznym przestępstwem, które pozostaje w sprzeczności z moim postępowaniem i moją osobowością. Nie chcę uczestniczyć w tym medialnym spektaklu, który tworzą osoby chcące się na mnie wypromować - stwierdził zawodnik Juventusu. 

Cristiano Ronaldo wsparła starsza siostra, która w jednym z portali społecznościowych zaapelowała o "utworzenie łańcuszka wsparcia" dla Ronaldo. "Chcę zobaczyć, kto wykaże odwagę i na tydzień umieści to zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych (...) Stwórzmy dla niego łańcuszek. Za Portugalię, za niego, za nas, za zjednoczenie się ludzi, za sprawiedliwość... On na to zasługuje - zachęca  w komentarzu Aveiro.Przed Cristiano Ronaldo trudny czas. Jak podają brytyjskie media zgłaszają się kolejne kobiety, które chcą oskarżyć piłkarza o gwałt. 

Tymczasem na apel siostry gwiazdora zareagowały już włoskie media. 

ah, PolskieRadio24.pl 

 

   

Zobacz także

Zobacz także