more_horiz
Wiadomości

Grzegorz Krychowiak błysnął poza boiskiem. Wywiad piłkarza w pięciu językach [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 12:27
Grzegorz Krychowiak, pomocnik reprezentacji Polski, w ostatnich miesiącach nie błyszczał formą. To się jednak powoli zmienia, bo piłkarz Lokomotiwu Moskwa piłkarsko prezentuje się coraz lepiej. "Krycha" zaimponował fanom także poza boiskiem udzielając wyjątkowego wywiadu.    
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak Foto: laczynaspilka.pl/screen

Kibice wielokrotnie kpili sobie z Grzegorza Krychowiaka. Polakowi dostawało się za to, że skupia się bardziej na wyglądzie, biznesie czy mediach społecznościowych, a nie na grze w piłkę. W ostatnich tygodniach "Krycha" jednak prezentuje się na boisku coraz lepiej. 

Tym razem uwagę kibiców przyciągnął wywiad jakiego reprezentant Polski udzielił klubowemu dziennikarzowi Lokomotiwu. Po zeszłotygodniowym spotkaniu Ligi Mistrzów pomiędzy klubem z Moskwy a Galatasaray Stambuł Krychowaik postanowił odpowiadać na każde pytanie w innym języku. 

Zaprezentował znajomość języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, na końcu wypowiedział się też po polsku, a kibice nazwali go poliglotą.

Krychowiak dobrze wykorzystał czas, gdy grał w Hiszpanii, Francji czy Anglii. Nie tylko grał tam w piłkę, ale także uczył się pilnie języków, do czego ma wyraźną smykałkę. Ten sezon "Krycha" rozpoczął w Moskwie i nawet w posługiwaniu się tym językiem zaczyna radzić sobie coraz lepiej.   

Piłkarz jest wykształcony, ukończył studia na Uniwersytecie w Lyonie. Skupia się nie tylko na grze w piłkę, rozwija także własny biznes, tworzy sięć salonów mody, ma także własną markę garniturów.

ah, PolskieRadio24.pl


Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także