more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa. Media: Kamil Drygas blisko Wieczystej Kraków

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2023 11:04
To może być najbardziej hitowy transfer Ekstraklasy tej zimy. Według informacji portalu "Meczyki.pl" Kamil Drygas z Pogoni Szczecin może trafić do... trzecioligowej Wieczystej Kraków. 
Kamil Drygas w barwach Pogoni Szczecin
Kamil Drygas w barwach Pogoni SzczecinFoto: Shutterstock.com/Marcin Kadziolka

To nie koniec ofensywny transferowej w wykonaniu, występującej w III lidze Wieczystej Kraków. Po zakontraktowaniu byłego piłkarza Lechii Gdańsk Simeona Sławczewa, do ekipy z Małopolski może trafić Kamil Drygas z Pogoni Szczecin

Media: Kamil Drygas blisko Wieczystej Kraków

Jak informuje portal "Meczyki.pl" Kamil Drygas ma rozwiązać obowiązującą do czerwca 2024 roku umowę z "Portowcami" i związać się kilkuletnim kontraktem z Wieczystą. Wszystko ma się wyjaśnić przed obozem przygotowawczym w Turcji. 

Transfer Drygasa z pewnością będzie największym hitem transferowym tej zimy. W tym sezonie 31-letni pomocnik zagrał w 17 spotkaniach Pogoni, w których strzelił trzy gole. 

Obecnie krakowski klub zajmuje trzecie miejsce w tabeli III ligi. Do lidera ŁKS-u Łagów traci trzy punkty. W pierwszym meczu rundy wiosennej Wieczysta zagra na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (4 marca).

Czytaj także:

red/Meczyki.pl

Zobacz także

Zobacz także