more_horiz
Wiadomości

Premier League: Jan Bednarek wraca do Southampton!

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2023 14:22
Reprezentant Polski Jan Bednark wraca do Southampton. Jego wypożyczenia do Aston Villi zostało skrócone - poinformowały oba kluby.
Jan Bednarek wraca do Southampton z wypożyczenia z Aston Villi
Jan Bednarek wraca do Southampton z wypożyczenia z Aston VilliFoto: FORUM/CRAIG BROUGH/Reuters

Jan Bednarek latem przeniósł się do Aston Villi, ale tymczasowe wypożyczenie zostało skrócone i Polak wraca do Southampton, by wzmocnić szeregi drużyny prowadzonej przez Nathana Jonesa.

Premier League. Jan Bednarek wraca do Southampton

26-letni obrońca zagrał tylko w trzech spotkaniach Aston Villi w angielskiej Premier League. W barwach "Świętych" z kolei rozegrał już 153 spotkania, od kiedy w 2017 roku przeniósł się do Anglii z Lecha Poznań. 

Southampton jest na ostatnim - 20. miejscu w tabeli rozgrywek. Po 20. kolejkach klub Polaka zgromadził zaledwie 15 punktów.

W następnym meczu "Święci" zagrają pierwsze spotkanie w ramach Pucharu Ligi Angielskiej. Rywalem będzie Newcastle (24 i 31 stycznia). W sobotę 28 stycznia Southampton podejmie u siebie Blackpool w ramach czwartej rundy FA Cup.

Spotkanie w Premier League ekipa z St Mary’s Stadium rozegra dopiero 11 lutego, gdzie przed własną publicznością zmierzy się z Wolverhampton.

Czytaj także:Kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?

red/Southamptonfc.com

Zobacz także

Zobacz także