more_horiz
Wiadomości

Mateusz Musiałowski błyszczy w Liverpoolu. Co za gol Polaka! [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2023 10:04
Mateusz Musiałowski zabłysnął podczas meczu Liverpoolu U21 z Herthą Berlin. Polak przebiegł kilkadziesiąt metrów, mijając po drodze kilku rywali, po czym wpakował piłkę do siatki.
Mateusz Musiałowski popisał się efektownym golem
Mateusz Musiałowski popisał się efektownym golemFoto: Twitter/Forum

Mateusz Musiałowski w przeszłości został okrzyknięty "polskim Messim" przez niesamowite występy w młodzieżowych drużynach "The Reds". Później wydawać się mogło, że jego rozwój nieco wyhamował, bowiem 19-latek przestał być zapraszany na treningi z drużyną seniorów. 

W niedalekiej przyszłości sytuacja może się zmienić, bowiem drużyna Juergena Kloppa zmaga się z plagą kontuzji. Szansę na występy otrzymał już młodszy kolega Polaka, 18-letni Stefan Bajcetić, który wyszedł w podstawowym składzie trzy razy z rzędu.

Tym razem "polski Messi" błysnął w meczu Liverpoolu U21 z Herthą Berlin. 19-latek minął kilku rywali, po czym wpakował piłkę do siatki. Ostatecznie "The Reds" przegrali 2:3, lecz Musiałowski wysłał jasny sygnał trenerowi drużyny z Anfield. 

"Debiut w pierwszym zespole Liverpoolu to kwestia czasu" - skomentował niedawno Callum Vurley z "Daily Mail". W lipcu Polak otrzymał szansę w pierwszym zespole podczas meczu towarzyskiego ze Strasbourgiem, w którym rozegrał 15 minut.

Czytaj także:

red/Twitter

Zobacz także

Zobacz także