more_horiz
Wiadomości

PGNiG Superliga: Industria Kielce traci gwiazdę. Nedim Remili odchodzi do Telekomu Veszprem

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2023 18:25
Industria Kielce poinformowała, że Nedim Remili odchodzi z klubu na zasadzie transferu definitywnego do Telekomu Veszprem. Mistrz Polski cały czas zmaga się z problemami i szuka głównego sponsora. 
Industria Kielce poinformowała, że Nedim Remili odchodzi z klubu na zasadzie transferu definitywnego
Industria Kielce poinformowała, że Nedim Remili odchodzi z klubu na zasadzie transferu definitywnegoFoto: media.pgnig-superliga.pl

27-letni francuski skrzydłowy trafił do Industrii Kielce latem ubiegłego roku. W latach 2016-2022 reprezentował barwy Paris Saint-Germain, z kolei wcześniej grał w US Creteil. 

Nedim Remili odchodzi z Industrii Kielce. "Okoliczności spowodowały, że musiało taks się stać"

- Cieszyłem się, że taki zawodnik może grać w naszym zespole. Dziś mogę mu podziękować za jego zachowanie względem nas i zrozumienie w tym trudnym momencie. Walczymy dalej o nasz Klub i pozostajemy w dobrych relacjach z Nedimem - mówi prezes KS VIVE Handball Kielce SA Bertus Servaas.

- Niestety musiałem opuścić Klub w trybie natychmiastowym. Nie oczekiwałem tego, ale okoliczności spowodowały, że tak musiało się stać. Chciałbym osobiście Wam podziękować za ciepłe przyjęcie, za fantastyczne wsparcie, które dawaliście mi przez ostatnie 6 miesięcy. Nie mam wątpliwości, że jesteście jednymi z najlepszych kibiców handballa na świecie! Jesteście bardzo ważną częścią Klubu, bez wątpienia jesteście jego duszą! Wspierajcie ten zespół dalej, on tego potrzebuje w zbliżających się meczach i miesiącach. Mam nadzieję, że przyjadę jeszcze do Kielc i osobiście Wam podziękuję za czas spędzony razem - przekazał Nedim Remili w krótkim liście do kibiców kielczan.

W ostatnich dniach pojawiło się sporo zamieszania wokół Industrii Kielce, która wydała komunikat dotyczący najbliższej przyszłości. Zespół ma dokończyć rozgrywki PGNiG Superligi w sezonie 2022/2023 oraz europejskie puchary w dotychczasowym składzie personalnym. Po odejściu głównego sponsora, a tym samym sporej straty finansowej w budżecie - klub z Kielc będzie musiał szybko znaleźć nowego sponsora. Prezes Industrii Kielce Bertus Servaas wystosował również otwarty list do prezydenta miasta Bogdana Wenty


Czytaj także
:

red/Kielcehandball.pl 

Zobacz także

Zobacz także