more_horiz
Wiadomości

Paweł Fajdek znów szokuje! "W każdym kraju są młociarze, a w niektórych nie ma ligi piłkarskiej"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2023 09:20
- W każdym kraju, w którym byłem, są młociarze, a w niektórych nie ma ligi piłkarskiej - mówił w "Kanale Sportowym" pięciokrotny mistrz świata Paweł Fajdek, który kolejny raz wywołał burzę w mediach. Młociarz podważył osiągnięcia Roberta Lewandowskiego oraz kolejny raz odniósł się do plebiscytu "Przeglądu Sportowego".
Paweł Fajdek podczas zawodów w rzucie młotem
Paweł Fajdek podczas zawodów w rzucie młotemFoto: Paweł Skraba

Paweł Fajdek był gościem "Kanału Sportowego". W rozmowie z Tomaszem Smokowskim utytułowany młociarz znów zszokował swoimi wypowiedziami na temat innych dyscyplin sportowych. Pięciokrotny mistrz świata po raz kolejny skomentował wyniki plebiscytu "Przeglądu Sportowego".

Paweł Fajdek znów szokuje. "W każdym kraju, w którym byłem, są młociarze, a w niektórych nie ma ligi piłkarskiej"

- Nie powinno się mówić, że kibice mają decydujący głos, jeżeli ktoś 30 tys. głosów wykupuje sam. Nie trzeba wydać wielkich pieniędzy, żeby ten plebiscyt wygrać. Obawiam się, że coś takiego kiedyś się stanie - mówił Fajdek, który uderzył również w kapitana reprezentacji Polski i napastnika FC Barcelony Roberta Lewandowskiego. - Mamy "Plebiscyt na najlepszego polskiego sportowca w Polsce", czyli oczekujemy, że on coś dla Polski zdobył, a nie dla klubu z Niemiec czy Hiszpanii. Jeżeli mamy króla strzelców Ekstraklasy i jest Polakiem, to on powinien być nominowany - kontynuował jeden z najlepszych młociarzy w historii.

33-latek zszokował również prowadzącego porównaniem swojej dyscypliny do najpopularniejszego sportu na całym globie. - W każdym kraju, w którym byłem, są młociarze, a w niektórych nie ma ligi piłkarskiej - podkreślił.

Wypowiedzi Pawła Fajdka kolejny już raz wywołały burzę w internecie i poruszyły środowisko piłkarskie.


>>> Więcej o Pawle Fajdku <<< 

/Kanał Sportowy

Zobacz także

Zobacz także