more_horiz
Wiadomości

Liga Narodów siatkarzy: znamy ceny wejściówek na turniej w Gdańsku. Fani nie będą zadowoleni

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023 11:40
Poznaliśmy ceny biletów na turniej finałowy Ligi Narodów siatkarzy, który w lipcu zostanie rozegrany w Gdańsku. Wejściówki na mecze ośmiu najlepszych drużyn rozgrywek są droższe niż bilety na spotkania piłkarskiej reprezentacji Polski.
Polscy kibice siatkówki będą musieli sporo zapłacić, by obejrzeć mecze Polaków w Gdańsku
Polscy kibice siatkówki będą musieli sporo zapłacić, by obejrzeć mecze Polaków w Gdańsku Foto: PAP/Roman Zawistowski

Sprzedaż biletów na turniej finałowy Ligi Narodów siatkarzy rozpocznie się 11 maja. Już wiadomo, że wejściówki do Ergo Areny w Gdańsku nie będą należały do najtańszych.

Finał Ligi Narodów. Znamy ceny biletów

Bilety podzielono na pięć kategorii. Dla przykładu, wejściówki piątej kategorii na jeden dzień rywalizacji kosztują 129 złotych. Kolejne kategorie są droższe - odpowiednio: 179, 249, 329 i 399 złotych.

Takie ceny obowiązują na dni 20, 22 i 23 lipca. Turniej rozpocznie się od dwóch ćwierćfinałów 19 lipca, jednak tego dnia swojego meczu nie rozegra reprezentacja Polski, co widać też po cenach biletów. Wejściówki będą bowiem kosztowały 129, 89 i 69 złotych.

Licząc, że Polacy awansują do półfinału i rozegrają mecze o medale, obejrzenie na żywo wszystkich trzech meczów podopiecznych Nikoli Grbicia będzie kosztowało nawet 1197 złotych. Mowa oczywiście o najdroższych biletach, które dotyczą miejsc najbliżej boiska.

Drożej niż na PGE Narodowym. Bilety potanieją?

Minimalny koszt także jest jednak spory, bo wyniesie 387 zł. Co ciekawe, Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował, że ceny biletów mogą ulec zmianie w trakcie procesu sprzedaży. Zapewne jeśli ten nie będzie przebiegał obiecująco, wejściówki staną się tańsze.

Warto dodać, że każdy kibic może zakupić maksymalnie sześć biletów, a dzieci do trzeciego roku życia będą mogły wejść na mecze za darmo.

Co ciekawe, aktualne ceny biletów są droższe niż na czerwcowy sparing piłkarskiej reprezentacji Polski z Niemcami. Aby obejrzeć mecz na PGE Narodowym, trzeba będzie zapłacić 140, 210 lub 280 złotych.

Czytaj także:

/empe

Zobacz także

Zobacz także