Serie A: Mario Mandżukić piłkarzem Juventusu Turyn
Mario Mandżukić będzie zawodnikiem Juventusu Turyn - poinformował trener piłkarskiego mistrza Włoch Massimiliano Allegri. Umowa ma obowiązywać przez cztery lata. Według włoskich mediów "Stara Dama" zapłaciła Atletico Madryt za Chorwata 18 mln euro.
2015-06-19, 22:05
Reprezentant Chorwacji tylko rok spędził na boiskach ligi hiszpańskiej, po tym jak opuścił Bayern Monachium z powodu konfliktu z trenerem Josepem Guardiolą.
- Mandżukić to zawodnik światowej klasy, zdobywał bramki w każdej lidze, w której występował i jestem przekonany, że tak samo będzie we Włoszech - powiedział trener Juventusu.
W najbliższych dniach 29-letni piłkarz przejdzie testy medyczne w Turynie i jeśli ich wynik będzie pozytywny, podpisze kontrakt. W lidze hiszpańskiej chorwacki napastnik strzelił w minionym sezonie 12 goli.
bor
REKLAMA
REKLAMA