Marek Jakubiak: codziennie aż do wyborów będę rozmawiał z wyborcami w internecie

Codziennie aż do wyborów będę się spotykał z wyborcami w internecie na czacie na moich profilach w mediach społecznościowych - powiedział kandydat Kukiz'15 na prezydenta stolicy Marek Jakubiak. Dodał, że w ostatnim tygodniu kampanii skupi się na "pokazywaniu patologii obecnej władzy w stolicy".

2018-10-15, 07:25

Marek Jakubiak: codziennie aż do wyborów będę rozmawiał z wyborcami w internecie

Jakubiak w rozmowie z PAP przyznał, że w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej "codziennie o godz. 20.30 będę odbywał konferencje na swoim Facebooku i swoim Twitterze". "Będę się konsultował z mieszkańcami, będę z nimi rozmawiał. Będzie się to odbywało w formule - pytania pisemne, odpowiedzi ustne. Każda z tych konferencji będzie trwała ok. 30 minut" - powiedział.

Oprócz spotkań w internecie kandydat Kukiz'15 planuje codziennie spotykać się z mieszkańcami w dzielnicach. W poniedziałek takie spotkanie planowane jest na Bemowie.

W ramach kampanii Jakubiaka, po Warszawie będzie jeździło także osiem samochodów dostawczych, które zostały obklejone materiałami wyborczymi kandydata Kukiz'15 na prezydenta stolicy.

W ostatnim tygodniu - jak powiedział kandydat Kukiz'15 - będzie się skupiał również "na pokazywaniu patologii obecnych władz stolicy".

Jakubiak pytany, jakiego wyniku spodziewa się w wyborach samorządowych, odpowiedział: "Jak sądzę mamy dziś ok. 10 proc., więc jeszcze karty są w grze. Nie ma co drzeć koszuli, że jest tylko dwóch kandydatów. Jest dwóch, bo ja za późno zacząłem (kampanię), albo oni za wcześnie. Gdyby oni razem ze mną w tym samym czasie wystartowali, to byłoby trzech kandydatów w grze. Nie mam co do tego cienia wątpliwości".

Wybory samorządowe odbędą się 21 października, a druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - 4 listopada. 

dcz

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej