Tenis: dobry sezon w wykonaniu Rosolskiej. "Cieszę się, że pierwszy raz zagrałam w półfinale Wimbledonu"
Tenisistka Alicja Rosolska może zaliczyć sezon 2018 do udanych. Polka zagrała w finale wielkoszlemowego US Open w grze mieszanej oraz w półfinale Wimbledonu w grze podwójnej. Obecnie Rosolska występuje w nie rankingowym turnieju w chińskim Zhuai.
2018-11-02, 10:51
Posłuchaj
Sezon jeszcze nie dobiegł końca, ale Alicja Rosolska w tym roku może się pochwalić dobrymi występami. Polka zagrała w półfinale Wimbledonu w grze podwójnej oraz w finale miksta na kortach US Open.
Powiązany Artykuł

"Stopa jest zmiażdżona". Trudna decyzja przed Radwańską
- Ten sezon udał się pod względem Wielkich Szlemów, bo tak naprawdę przez cały rok nie było jakichś super wyników. Wygrałam tylko jeden turniej, z którego bardzo się cieszę. Zaliczyłam również bardzo dobry sezon na trawie, a tak z Abigail zanotowałyśmy dużo porażek w pierwszych rundach. Można powiedzieć, że sezon był bardzo wahadłowy. Cieszę się, że pierwszy raz miałam półfinał na Wimbledonie, w końcu są to jakieś nowe doświadczenia - mówi w rozmowie z Polskim Radiem finalistka tegorocznego US Open w grze mieszanej Alicja Rosolska.
Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy Piotra Dąbrowskiego.
(mb)