"To piękna satanistyczna akcja". Światowy Zakon Szatana wyraził poparcie dla Strajku Kobiet

2020-10-30, 10:18

"To piękna satanistyczna akcja". Światowy Zakon Szatana wyraził poparcie dla Strajku Kobiet
Uczestnicy protestu przeciwko wyrokowi TK. Foto: PAP/Paweł Supernak

"Dziesiątki tysięcy polskich obywateli zablokowało ludzi przed pójściem do kościoła i mszy. (…) To piękna i najbardziej satanistyczna akcja" - to komentarz Światowego Zakonu Szatana do protestów po wyroku TK ws. aborcji.

"We stand with the women of Poland - "Solidarni z polskimi kobietami" - in saying "I think, I feel, I decide!" - "Myślę, czuję, decyduję".

"

We stand with the women of Poland - "Solidarni z polskimi kobietami" - in saying “I think, I feel, I decide!” - "Myślę, czuję, decyduję" //strajkkobiet.eu/

Opublikowany przez Global Order of Satan Czwartek, 29 października 2020

"Chwała szatanowi!"

Istnieje także polski oddział Światowego Zakonu Szatana, który jednoznacznie przeciwstawia się Prawu i Sprawiedliwości.

"Kochani, w tych trudnych chwilach pamiętajcie, aby się wspierać. Szatan jako postać fikcyjna, archetyp buntownictwa uczy nas, że należy walczyć o przestrzeganie swoich nienaruszonych praw. Nie zgadzamy się na narzucanie przekonań lub ingerowanie w indywidualność każdej osoby. Każdy człowiek zasługuje na integralność ciała. Światowy Zakon Szatana wysyła wam wsparcie i przypomina, że jeśli potrzebujecie informacji na temat bezpiecznego zakończenia ciąży, możecie zwrócić się o pomoc. Chwała szatanowi!" - napisano w poście opublikowanym na Facebooku.

Czytaj także:

Wsparcie dla Strajku Kobiet jest jednoznaczne. Organizacja pochwaliła się zdjęciami.

"

Nasza reprezentacja na dzisiejszym strajku pod sejmem z dumą jebała PiS ✊ #polskalaickaniekatolicka

Opublikowany przez Global Order of Satan - Polska Środa, 28 października 2020

Z kolei w innym wpisie polski oddział Światowego Zakonu Szatana napisał, że "jesteśmy ogromnie dumni z odzewu w Polsce, ponieważ wprowadza się nowe przepisy, które odbierają prawa kobiet i przybliżają je do powrotu do średniowiecza. (…) Dziś dziesiątki tysięcy polskich obywateli zablokowało ludzi przed pójściem do kościoła i mszy. Pokazując, że jeśli kościół katolicki chce ingerować i uciskać polskie życie, to Polska w zamian będzie się odpychać i uciskać religię. To piękna i najbardziej satanistyczna akcja, która stawia wszystkie nasze wole, aby przeciwstawić się tej przestarzałej ideologii bajkowej".

"

We are hugely proud of the response in Poland, as new laws are forced in that take away the rights of women and move...

Opublikowany przez Global Order of Satan Niedziela, 25 października 2020

    Polecane

    Wróć do strony głównej