La Liga: piłkarze Realu Madryt śmiali się, gdy ogrywał ich trzecioligowiec. Zostaną sprzedani

Real Madryt w kompromitujących okolicznościach pożegnał się z pucharem Hiszpanii, przegrywając po dogrywce z trzecioligowym Alcoyano. Mimo niekorzystnego wyniku dwóch graczy "Królewskich" śmiało się w najlepsze na murawie. Według hiszpańskich mediów, nie ma dla nich przyszłości na Santiago Bernabeu.

2021-01-21, 20:06

La Liga: piłkarze Realu Madryt śmiali się, gdy ogrywał ich trzecioligowiec. Zostaną sprzedani
Real Madryt odpadł z Pucharu Króla z trzecioligowym Alcoyano. Foto: PAP/EPA/Manuel Lorenzo
  • Real Madryt odpadł z Pucharu Króla po przegranej z trzecioligowym Alcoyano
  • Isco i Marcelo, mimo niekorzystnego wyniku, śmiali się podczas spotkania, co zirytowało kibiców i zarząd "Królewskich"
  • Hiszpan i Brazylijczyk mają odejść z klubu

Telewizyjne kamery uchwyciły roześmianych Isco i Marcelo przed rozpoczęciem dogrywki w meczu Pucharu Króla. Szampańskie nastroje piłkarzy Realu mogą dziwić, gdyż ich klub po regulaminowym czasie gry remisował z półamatorskim zespołem, co nie przynosi chluby ekipie pokroju "Królewskich". Isco i Marcelo z niedowierzaniem przyglądali się pozostali piłkarze "Los Blancos".

Jak podają hiszpańskie media, obaj "trefnisie" nie figurują w planach klubu na kolejny sezon i mają zostać sprzedani. Zachowanie podczas spotkania z Alcoyano miało przelać czarę goryczy. Real zamierza zarobić na sprzedaży graczy pieniądze, które pomogłyby sfinansować letnie transfery. Kontrakty Isco i Marcelo wygasają w lecie 2022 roku.

Lawina krytyki po środowym blamażu spadła również na trenera Realu Zinedine'a Zidane'a. Dziennikarze zarzucają mu bierność i twierdzą, że utracił kontrolę nad szatnią "Królewskich". - Co się z tobą dzieje Zizou? Byłeś nieobecny, nie przekazujesz zawodnikom wiary. Nie wiem, ile zostaniesz w klubie. Na pewno zostaniesz tak długo, jak zechcesz, ale wczoraj wydawało się, że już odszedłeś - zastanawiał się dziennikarz telewizji La Sexta Josep Pedrerol.

Sensacyjna porażka w Pucharze Króla to jedynie wierzchołek góry lodowej problemów francuskiego szkoleniowca. W La Liga jego drużyna traci do mającego dwa mecze w zapasie Atletico już 4 punkty, a gra Realu nie przekonuje. Hiszpańska "Marca" informuje, że Zidane na pewno utrzyma się na stanowisku trenera mistrzów Hiszpanii do końca sezonu. Ostateczna decyzja włodarzy klubu ws. szkoleniowca ma zostać podjęta w oparciu o końcowe rozstrzygnięcia w La Liga i Lidze Mistrzów.

REKLAMA

Czytaj także:

bg

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej