Kurdej-Szatan zostanie nową gwiazdą PO? Ogromne oburzenie w sieci

2022-07-21, 13:50

Kurdej-Szatan zostanie nową gwiazdą PO? Ogromne oburzenie w sieci
Internauci nie kryją oburzenia występem Kurdej-Szatan. Foto: Mateusz Wlodarczyk / Forum

Aktorka, która jeszcze niedawno była głównym bohaterem hejtu na funkcjonariuszy Straży Granicznej, sama może stać się... gwiazdą Platformy. Internauci nie kryją ogromnego oburzenia wpisem inicjatywy Trzaskowskiego na Twitterze. 

Jeszcze w listopadzie 2021 Barbara Kurdej-Szatan w internetowym wpisie nazwała funkcjonariuszy chroniących granicę polsko-białoruską "maszynami bez mózgu" i "mordercami". Na długi czas zniknęła ze świata mediów, by teraz stać się jedną z najważniejszych osób występujących podczas inicjatywy Rafała Trzaskowskiego.

Hejtowała, będzie...ofiarą hejtu? 

Campus Polska Przyszłości ogłosił na Twitterze, że aktorka będzie opowiadać podczas jednego ze spotkań... jak radzić sobie z hejtem. W sieci zawrzało, a internauci nie kryją oburzenia decyzją. 

"Hejt może spotkać każdego, jak sobie z nim radzić i jak reagować? Na te tematy porozmawiamy podczas #Campus2022 z Barbarą Kurdej-Szatan - aktorką, prezenterką i wokalistką. „Telewidzowie kochają jej talent, ale też wiarygodność i naturalność. - czytamy w poście opublikowanym na koncie Campusu Polska Przyszłości na Twitterze.

"Niewiarygodne. Osoba, która dopuściła się ordynarnego hejtu na służby u Was jest jego ofiarą!" - grzmi jeden z wpisów. Oburzonych jest jednak znacznie więcej. 

as

Polecane

Wróć do strony głównej