Zaskakujące rozstanie w PZPN. Matty Cash o Jakubie Kwiatkowskim: gdyby nie Ty, przyjacielu

2023-12-06, 09:18

Zaskakujące rozstanie w PZPN. Matty Cash o Jakubie Kwiatkowskim: gdyby nie Ty, przyjacielu
Matty Cash podczas treningu reprezentacji Polski w rozmowie z selekcjonerem Michałem Probierzem . Foto: PAP/Leszek Szymański

Reprezentant Polski Matty Cash skomentował w mediach społecznościowych informację o odejściu z pracy rzecznika prasowego PZPN i team managera kadry Jakuba Kwiatkowskiego. "Gdyby nie Ty, przyjacielu, nie miałbym możliwości gry w tej reprezentacji" - napisał obrońca Aston Villi.

  • Decyzja PZPN o zakończeniu współpracy z Jakubem Kwiatkowskim wywołała dyskusję w mediach społecznościowych
  • Głos zabrał też Matty Cash, który w barwach reprezentacji Polski gra od 2021 roku

We wtorek informację o odejściu Jakuba Kwiatkowskiego z PZPN jako pierwszy podał serwis meczyki.pl, który ocenił decyzję piłkarskiej centrali o zakończeniu współpracy jako "szokującą".

Jakub Kwiatkowski pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej od 2012 roku jako rzecznik prasowy. Później objął też stanowisko team managera reprezentacji Polski.

Rozstanie Kwiatkowskiego z PZPN wywołało wiele komentarzy w mediach społecznościowych. Do sprawy odniósł się też jeden z kadrowiczów Matty Cash, który zamieścił na portalu X (dawny Twitter) wspólne zdjęcie z działaczem.

"Gdyby nie Ty, przyjacielu, nie miałbym możliwości gry w tej reprezentacji. Co za dobry człowiek. Będzie nam Ciebie brakowało, przyjacielu" - napisał prawy obrońca Aston Villi

Urodzony w Anglii zawodnik zadebiutował w reprezentacji Polski w listopadzie 2021 roku po otrzymaniu paszportu naszego kraju. Do tej pory w narodowych barwach zagrał 14-krotnie i zdobył jednego gola.

Czytaj także:


/empe/red/kier

Polecane

Wróć do strony głównej