Zaginięcie Iwony Wieczorek i tajemniczy biały fiat. Policja publikuje zdjęcie

2024-06-14, 19:14

Zaginięcie Iwony Wieczorek i tajemniczy biały fiat. Policja publikuje zdjęcie
Pojawił się nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek.Foto: Komenda Stołeczna Policji

Stołeczni policjanci, którzy poszukują zaginionej od 14 lat Iwony Wieczorek, uzyskali informację, że związek z zaginięciem kobiety może mieć kierowca białego fiata. "Każdy, kto ma informację na jego temat, proszony jest o kontakt z policją" - apelują funkcjonariusze.

Iwona Wieczorek ostatni raz była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. 19-letnia wtedy dziewczyna po grillowaniu na działce poszła ze znajomymi do sopockiego klubu. Po wyjściu z dyskoteki wracała sama do domu w Gdańsku. W kilku miejscach zarejestrowały ją kamery monitoringu, jednak dziewczyna nigdy do domu nie dotarła. 

Nowy trop w sprawie 

W piątek służby poinformowały, że w sprawie zaginionej Iwony Wieczorek pojawił się nowy trop. Podkreślono, że może on pomóc w wyjaśnieniu tajemniczego zaginięcia sprzed 14 lat.

"Policjanci ze stołecznego Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw, którzy prowadzą tę sprawę, uzyskali informację, że związek z zaginięciem kobiety może mieć kierowca białego fiata cinquecento. Pojazd przemieszczał się 17 lipca 2010 roku o godzinie 5:07 w Gdańsku ulicą Pomorską w rejonie Parku Regana" - czytamy na stronie policji.

Jak dodano, "czynności w tej sprawie wykonywane są pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie".

Apel o kontakt

Policjanci apelują, by każda osoba, która ma informacje o wspomnianym samochodzie i jego kierowcy, skontaktowała się osobiście lub telefonicznie z policjantami prowadzącymi poszukiwania na nr tel. 506582722, bądź z najbliższą jednostką policji.

REKLAMA

Czytaj także:

policja.gov/

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej