Cud, że motocyklista żyje. Kierowca mercedesa nagrał jeszcze wideo

2024-06-24, 16:58

Cud, że motocyklista żyje. Kierowca mercedesa nagrał jeszcze wideo
Wypadek w Słupsku. Foto: Policja Słupsk

Rozpędzony mercedes wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z motocyklistą. Kierowca jednośladu z ciężkimi obrażeniami trafił na SOR. Policja zatrzymała już sprawcę wypadku, który chwilę po zdarzeniu wrzucił do sieci nagranie.

Jak poinformowała słupska policja, wypadek miał miejsce w niedzielę około godziny 20 na skrzyżowaniu ul. Garncarskiej i Wiejskiej w Słupsku. Kierowca mercedesa prawdopodobnie wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie i zderzył się z prawidłowo jadącym motocyklistą.

Kierowca jednośladu doznał poważnych obrażeń i trafił do szpitala. Jak podało radiozet.pl, "mężczyzna cudem przeżył uderzenie maską samochodu".

Nie był pijany, wykonali inne badania

Śledczy dodali, że badanie alkomatem nie wykazało, aby kierowca mercedesa był pijany. Jednak jego zachowanie wskazywało na to, że może znajdować się pod wpływem innych środków odurzających. W związku z tym 35-latka zatrzymano i pobrano mu krew do dalszych badań.

Oprócz tego policjanci sporządzili oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Zabezpieczono ślady oraz nagrania z kamer monitoringu.

REKLAMA

Wypadek w Słupsku 

Kierowca mercedesa wrzucił wideo do sieci

"Jednocześnie mundurowi zajmują się sprawą nagrania udostępnionego bezpośrednio po zdarzeniu przez kierowcę mercedesa na jednym z portali, na którym w obcym języku nawołuje on do nienawiści" - czytamy we wpisie policji.

Funkcjonariusze aktualnie analizują nagranie z zatrzymanym 35-letnim Polakiem.

Czytaj także: 

Przerażające nagranie po groźnym wypadku

Jak dodało radiozet.pl, kierowca mercedesa tuż po wypadku wyszedł z auta i zaczął nagrywać wideo telefonem. Nagranie można znaleźć w sieci.

35-latek w języku duńskim wykrzykiwał obraźliwe hasła, skierowane pod adresem muzułmanów.

REKLAMA

KMP w Słupsku/radiozet.pl/sb/wmkor


Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej