Liga Narodów. Chorwacja - Polska. Kiedy i o której drugi mecz Biało-Czerwonych?

Reprezentacja Polski od zwycięstwa rozpoczęła kolejną edycję piłkarskiej Ligi Narodów. Kolejnym rywalem Biało-Czerwonych będzie Chorwacja. Kiedy i o której spotkanie w Osijeku?

2024-09-06, 11:22

W kolejnym meczu LN Biało-Czerwoni zagrają z Chorwacją. Foto: PAP/Leszek Szymański
  • Reprezentacja Polski rozpoczęła Ligę Narodów od wyjazdowego zwycięstwa ze Szkocją
  • Kolejnym rywalem Biało-Czerwonych będzie Chorwacja, która na inaugurację przegrała z Portugalią 1:2

Kolejna edycja Ligi Narodów rozpoczęła się od pełnego emocji spotkania na Hampden Park. Bramki dla Biało-Czerwonych w inauguracyjnym spotkaniu grupy A1 w Glasgow zdobyli Sebastian Szymański (w 8. minucie) Robert Lewandowski z rzutu karnego (44.), jednak gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania po tym, jak drogę do siatki znaleźli Billy Gilmour (46.) i Scott McTominay (76.).

Wynik w 7. minucie doliczonego czasu gry ustalił Nicola Zalewski, który chwilę wcześniej został sfaulowany w polu karnym.

Kolejnym rywalem podopiecznych Michała Probierza będzie Chorwacja. W pierwszym spotkaniu podopieczni Zlatko Dalicia przegrali w Lizbonie z Portugalią 1:2.

Chorwacja - Polska. Kiedy i o której kolejny mecz reprezentacji Polski w Lidze Narodów?

Spotkanie Chorwacja - Polska rozegrany zostanie na stadionie w Osijeku. Mecz odbędzie się w niedzielę (8 września) o godzinie 20.45.