Ligue 1. Lens wygrywa w Saint-Etienne. Przemysław Frankowski z efektownym golem [WIDEO]

Piłkarz Lens Przemysław Frankowski zdobył bramkę w wyjazdowym meczu z Saint-Etienne, wygranym przez gości 2:0 w 8. kolejce francuskiej ekstraklasy. To drugi ligowy gol reprezentanta Polski w obecnym sezonie.

2024-10-19, 21:12

Przemysław Frankowski zdobył efektownego gola dla Lens. Foto: ALEX MARTIN/AFP/East News

Frankowski wpisał się na listę strzelców w 20. minucie, popisując się efektownym uderzeniem z dystansu. W drugiej połowie wynik ustalił Remy Labeau-Lascary (79.).

Lens odniosło pierwsze zwycięstwo po pięciu remisach z rzędu. Przed pozostałymi rozstrzygnięciami tej kolejki zajmuje piąte miejsce z 14 punktami. Prowadzące AS Monaco, które - z Radosławem Majeckim w bramce - w piątek zremisowało bezbramkowo z Lille, zgromadziło 20 "oczek".