Drożeją bilety na molo w Sopocie
Płatne wejścia z wyższymi cenami będą obowiązywać od przyszłego weekendu. Bilet normalny kosztować będzie 5,5 zł. W porównaniu z zeszłym rokiem będzie droższy o 2,1 zł.
2011-04-19, 15:44
Posłuchaj
Marcin Kulwas: Musimy prowadzic biznes tak, by osiągnąć zysk
Dodaj do playlisty
Marcin Kulwas z Kąpieliska Sopot tłumaczy, że od tego sezonu przy molo pojawi się dodatkowa atrakcja, czyli marina. Poza tym dzierżawca jest prywatną firmą, która musi zarabiać - mówi Kulwas.
W tym sezonie nie będzie też różnych cen biletów w tygodniu i w weekendy. Dotychczas w normalne dni były one tańsze. Nie będzie też zniżek dla studentów. Mimo to spacerowicze, z którymi rozmawiała reporterka Radia Gdańsk, nie zrezygnują z odwiedzania molo.
Od tego sezonu bezpłatny wstęp na molo mają sopocianie. Pozostali będą musieli płacić do końca września.
IAR/tk
REKLAMA