Co się działo w szatni Polaków po meczu z Maltą? Jest wideo

Reprezentacja Polski męczyła się w na koniec eliminacji do mistrzostw świata w meczu z Maltą. Ostatecznie wygrała 3:2 i teraz czeka na marcowe baraże. Kanał "Łączy Nas Piłka" opublikował nagranie z szatni Biało-Czerwonych. Co powiedzieli selekcjoner Jan Urban oraz Robert Lewandowski, kapitan naszych "Orłów"?

2025-11-19, 10:20

 Co się działo w szatni Polaków po meczu z Maltą? Jest wideo
Lewandowski i Urban przemówili w szatni po meczu z Maltą . Foto: Łączy Nas Piłka/skreen YT

Szatnia Polski po meczu z Maltą. Lewandowski i Urban przemówili

Polacy zdołali wygrać na Malcie w ostatnim meczu fazy grupowej eliminacji mistrzostw świata, lecz występ ten pozostawił bardzo wiele do życzenia. Biało-Czerwoni męczyli się z niżej klasyfikowanym rywalem. Wygrana 3:2 rodziła się w bólach.  

Po meczu głos w szatni zabrali między innymi Jan Urban oraz Robert Lewandowski. - Dziękuję wszystkim za te eliminacje - tym, co byli na boisku oraz wokół. Wydaje mi się, że możemy z podniesioną głową czekać i przygotowywać się na baraże. Życzę wam odpowiedniej formy w klubie i wracajcie zdrowi - powiedział Urban.

- Było ciężko. Ale to dla nas nauczka, że niezależnie, czy dobrze zagramy pierwszy mecz, to ten drugi może być jeszcze ważniejszy. Cieszmy się, że dzisiaj zwyciężyliśmy. Mam nadzieję, że w marcu pokażemy się z jak najlepszej strony i wszyscy będziemy zdrowi. I pokażemy, że po raz kolejny możemy awansować na wielki turniej - stwierdził z kolei Lewandowski.

Baraże MŚ 2026. Z kim zagra Polska?

W barażach Polacy będą losowani z drugiego koszyka. Do awansu na mundial potrzebne będzie pokonanie dwóch rywali. Losowanie zaplanowano już na najbliższy czwartek. 

Wideo z szatni reprezentacji Polski:

Czytaj także:

Źródło: PolskieRadio24.pl/ah

Polecane

Wróć do strony głównej