Drastyczne zdjęcia ze Smoleńska. Rosjanie oczyścili sieć
Taka informację przekazał na konferencji w Moskwie rzecznik MSZ Aleksandr Łukaszewicz.
2012-11-22, 20:46
Posłuchaj
Według dyplomaty władze Rosji zareagowały natychmiast po otrzymaniu sygnałów z Polski o pojawieniu się fotografii. Zapewnił też, że jeśli gdzieś jeszcze są takie zdjęcia, to na pewno nie w rosyjskim internecie.
- Kompetentne organy podjęły energiczne działania aby zdjąć te fotografie z Internetu i masowych środków informacji. Wiemy, że władze Niemiec i USA nie zrobiły tego, może więc chodzić o fotografie, które nie znajdują się w rosyjskiej sieci - dodał rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.
Serwis specjalny - Smoleńsk 2010>>>
Fotografie z miejsca katastrofy Tu-154M oraz z prosektorium umieścił w sieci rosyjski bloger. Miały posłużyć jako dowody, że nie było smoleńskiej katastrofy, a pasażerowie Tupolewa zostali zamordowani wcześniej.
IAR, tj
REKLAMA
REKLAMA