Wybory w PO. Gowin: będę walczył do końca

Internetowe głosowanie zakończone. Działacze Platformy do północy mogli wybierać nowego szefa partii. Kandydatów jest dwóch.

2013-08-07, 10:30

Wybory w PO. Gowin: będę walczył do końca
Poseł PO Jarosław Gowin podczas spotkania z mieszkańcami i turystami na zakopiańskich Krupówkach, 6 bm. . Foto: PAP/Grzegorz Momot

Posłuchaj

Jarosław Gowin o wyborach w PO (źr. IAR)
+
Dodaj do playlisty

Jarosław Gowin, który chce zastąpić Donalda Tuska podkreślał w poranku RDC, że będzie walczył do końca - mimo konsekwencji, które mogą go spotkać w przypadku przegranej.
"Chcą mnie zastraszyć a moich zwolenników zniechęcić do głosowania na mnie" - tak Gowin ocenił zapowiedzi niektórych polityków PO, że złożą wniosek o usunięcie go z partii. Dodał, że czuje się mocny, bo wierzy w wartości i ideały, które przyświecały PO na początku jej istnienia.
Nowego przewodniczącego działacze PO mogą wybierać jeszcze korespondencyjnie do 19 sierpnia. Wyniki głosowania będą znane po 20 sierpnia.

IAR/agkm

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej