X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wyszków. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019 14:29
Tylko 52 kilometry od Warszawy, wśród sosnowych lasów, nad rzekami Liwiec i Kostrzyń, którego dolina jest obszarem chronionym Natura 2000, znajduje się Wyszków.
Audio
  • Co warto zobaczyć, będąc w Wyszkowie? (Hotspot/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

tylczyńska ataman 1200.jpg
Kozackie walki i teatr ognia. Czwórka w osadzie Ataman >>>

- Wyszków jest położony nad Bugiem, po obu stronach są duże kompleksy leśne: otoczony jest Puszczą Białą i Puszczą Kamieniecką. Niektóre z drzew w tej okolicy to pomniki przyrody, w okolicznych parkach mamy miejsca do ćwiczeń, te tereny się rozwijają - mówił Jerzy Sitek, przewodnik po ziemiach w okolicy Wyszkowa. A jak przekonywał Karol Pych w Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, to miejsce kwitnie również inwestycyjnie. 

Nasi przewodnicy opowiadali o historii Wyszkowa, a także zdradzali, które miejsca koniecznie warto zobaczyć, będąc w okolicach. W programie odwiedziliśmy także m.in. Kamieńczyk, wyjątkowe przedwojenne miasteczko.

ZOBACZ WIĘCEJ Podróże z Czwórką >>>

Wszystkie przyrodnicze, krajobrazowe i architektoniczne atrakcje tego regionu można poznawać pieszo, na rowerze albo płynąc kajakiem. Opowiadali o tym Ania i Artur, autorzy bloga "Czas na Wywczas". Zapraszamy do wysłuchania nagrania drugiej godziny audycji "Hotspot" >>>

***

Audycja: "Hotspot"

Prowadzący: Mateusz Kulik

Data emisji: 6.04.2019

Godzina emisji: 16.09

kd/kw

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sztuka i ekologia. Warmia to prawdziwe zagłębie artystyczne

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2018 17:56
Pupki, Godki, Węgajty, Nowe Kawkowo czy Skolity - to tam do miejscowych artystów na warsztaty przyjeżdżają ludzie z całej Polski, ale także i z zagranicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Górskie bacówki, i miejskie szlaki - dlaczego warto wybrać się na Śląsk?

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 18:18
- Chcę pokazać, że w naszym kraju są fajne miejsca i warto ruszyć się z kanapy, a swoją pozytywną energią staram się zarazić innych - opowiadał Maciej Żmijewski, autor bloga "Uzależniony od ruchu", i zapraszał słuchaczy Czwórki do odwiedzania Śląska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tańce, kozackie walki i teatr ognia. Czwórka w osadzie Ataman

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 16:30
Zaledwie 7 km od centrum Olsztyna, a zarazem tak daleko od miejskiego zgiełku, na pięknym leśnym wzgórzu można poczuć zadziornego kozackiego ducha. Odwiedziliśmy osadę Ataman - miejsce z innej epoki. 
rozwiń zwiń