X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Festiwal Włodzimierza Wysockiego

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2014 17:38
W najbliższy weekend w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie będzie można posłuchać pieśni i poezji Włodzimierza Wysockiego w wykonaniu artystów z Polski, Łotwy, Litwy Ukrainy, Białorusi i Rosji.
Audio
  • 22.01.14 Evgen Malinovskiy o festiwalu pieśni i poezji Włodzimierza Wysockiego
Festiwal Włodzimierza Wysockiego
Foto: https://www.facebook.com/MFPiPWW

Poza koncertami, recytacjami i występami konkursowymi, w programie III Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Pieśni i Poezji Włodzimierza Wysockiego jest także pokaz filmu fabularnego „Niebezpieczne tournée” z Wysockim w roli głównej.

- Nasz festiwal nie ogranicza się tylko do pieśni i poezji. W zeszłym roku również pokazaliśmy film „Wysocki: Dziękuję, że żyję”. Jesteśmy również otwarci na produkcje teatralne – powiedział Gość PR24, Evgen Malinovskiy, prezes fundacji Open Art, organizator festiwalu.

Co roku fundacja Open Art poza festiwalem Włodzimierza Wysockiego przygotowuje również festiwal kultur, który każdego dnia jest poświęcony innej kulturze - Ukraińskiej, Białoruskiej, Polskiej i Rosyjskiej. Takie inicjatywy cieszą się coraz większa popularnością, jednak wciąż są dość słabo nagłośnione.

- Myślę, że media należy aktywizować, żeby skupiały się nie tylko na polityce, ale także na relacjach między ludźmi z tych krajów. Na naszych koncertach jest dużo ludzi, ponieważ Rosjanie, Polacy, Ukraińcy i Białorusini należą do tej samej, słowiańskiej kultury i jest nam bliżej do siebie. Politycznie rwiemy się na zachód, ale duchowo jesteśmy ze sobą związani i to nie przeminie. Jesteśmy rodziną  - podkreślał w PR24 Evgen Malinovskiy.

PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak