Rzecznik PZPN w swojej misji

Rzecznik PZPN jest najczęściej wzywanym do tablicy wśród rzeczników prasowych wszystkich instytucji w naszym kraju. Kiedy Jacek Sowa niespełna miesiąc temu obejmował stanowisko rzecznika jeden z dziennikarzy zapytał go: "czy funkcja rzecznika PZPN nie jest równorzędna z funkcją rzecznika Al-Kaidy?"

2012-11-20, 19:38

Rzecznik PZPN w swojej misji
. Foto: Polskie Radio/Marcin Nowak

Posłuchaj

+
Dodaj do playlisty

Pochodzący z Podhala rzecznik PZPN Jacek Sowa ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, pracował jako dziennikarz, działał w strukturach Mazowieckiego ZPN, a także w Komisji ds. Mediów PZPN jako sekretarz komisji.

Przejmując obowiązki swojego poprzednika wiedział, że nie podejmuje się łatwej pracy. W PR24 wraz z dziennikarzami Marcinem Nowakiem z portalu polskieradio.pl, Krzysztofem Lechem z TVP SA oraz Jackiem Cholewińskim z PR24 rozmawiali o kulisach objęcia posady oraz szczegółach dotyczących pracy w piłkarskiej centrali.

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej