X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

G. Gielerak: w WIM mamy świadczenia medyczne prawie we wszystkich dziedzinach

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2019 11:00
- WIM jest jednostką interdyscyplinarną. Realizujemy świadczenia medyczne niemalże we wszystkich zakresach, we wszystkich dziedzinach medycyny. To daje pacjentom poczucie, że ich problemy zdrowotne są rozwiązywane kompleksowo - powiedział w Polskim Radiu 24 gen. Grzegorz Gielerak, dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego.
Audio
Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie
Wojskowy Instytut Medyczny w WarszawieFoto: PAP/Rafał Guz

Gość PR24 podkreślił, że WIM jest instytutem badawczym, a nie uczelnią. - Nie mamy zatem uprawnień do prowadzenia nauczania przeddyplomowego. Z kolei posiadamy możliwość kształcenia podyplomowego. Skupiamy się głównie na tym. Zarówno stażyści, absolwenci uniwersytetów medycznych, jak i rożnego rodzaju lekarze odbywający specjalizacje, to osoby, dla których stwarzamy warunki, aby mogły nabywać swoje kompetencje na jak najwyższym poziomie - zaznaczył Grzegorz Gielerak.

- Nasze możliwości są całkiem spore. Mamy blisko 630 akredytowanych miejsc specjalizacyjnych. Ponad 140 w tym gronie to lekarze wojskowi, a ponad połowa z nich odbywa specjalizację na bazie Wojskowego Instytutu Medycznego. To pokazuje jaką funkcję instytut pełni w systemie ochrony zdrowia, zwłaszcza w systemie ochrony zdrowia w siłach zbrojnych - dodał dyrektor WIM.

Więcej w nagraniu.

Rozmawiała Agnieszka Drążkiewicz.

Polskie Radio 24

---------------

Data emisji: 19.10.2019

Godzina emisji: 8.35

Zobacz więcej na temat: wojsko armia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Cafe armia". Polska misja wojskowa wraca do Libanu

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 12:01
Około 200 żołnierzy będzie liczył polski kontyngent wojskowy, który jesienią dołączy do misji pokojowej w Libanie. Pierwszą zmianę wystawi 12 Brygada Zmechanizowana ze Szczecina. O szczegółach przedsięwzięcia mówił w Polskim Radiu 24 gen. Tomasz Piotrowski, dowódca operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych.
rozwiń zwiń