X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Czy Marsz Niepodległości odbędzie się ponad podziałami politycznymi? Komentarze

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 10:01
- Prowokacja Hanny Gronkiewicz-Waltz była nakierowana na to, żeby zepsuć to święto - powiedział Piotr Pałka, publicysta. - Trzeba być przygotowanym na różne scenariusze - zauważył Agaton Koziński z "Polska The Times". - Zdecydowana większość uczestników Marszu nie popiera radykalnych haseł - wskazał Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny Gazety Polskiej "Codziennie". Goście PR24 komentowali sytuację wokół Marszu Niepodległości i obchodów Święta Niepodległości.
Audio
Warszawa, Marsz Niepodległości 2017
Warszawa, Marsz Niepodległości 2017Foto: Cinematographer/Shutterstock.com

Piotr Pałka przypomniał na niespokojną sytuację wokół Marszu Niepodległości czekają nie tylko zachodnie media, ale także opozycja. - Prezydent Warszawy zapewniła ogólnonarodową mobilizację osób, które by nie przyjechały na Marsz Niepodległości. Obawiam się, że będą incydenty. Niestety jest część osób, które traktują ten dzień, jako powód do zabawy. Organizatorzy powinni złagodzić te emocje, co jest bardzo trudne. Tłum rządzi się własnymi regułami - wskazał publicysta.

Według Agatona Kozińskiego 11 listopada bardzo prawdopodobne są również manifestacje środowisk opozycyjnych. - W praktyce może odbyć się kilka marszów. Będą jeszcze elementy dodatkowe. Nie sądzę, by głosu nie zabrały organizacje tj. Obywatele RP. Rzeczywiście wokół obchodów toczy się gra polityczna. Gdyby organizacja została przygotowana z odpowiednim wyprzedzeniem to nie byłoby miejsca na tego typu działania - publicysta "Polska The Times".

Z kolei Tomasz Sakiewicz uważa, że niezależnie od sympatii politycznych należy uszanować Święto Niepodległości. - Rzeczywiście było trudno dogadać się z narodowcami. Uważam, że nie może dojść do takiej sytuacji, gdy podczas pojawiania się rasistowskich haseł nie ma reakcji. Mam wrażenie, że bycie narodowcem to realizowanie interesu narodowego a nie powtarzanie w kółko pojęcia naród. Należy stanowczo przeciwdziałać prowokacjom - podkreślił redaktor naczelny Gazety Polskiej i Gazety Polskiej "Codziennie".

Więcej tematów i komentarzy w całej audycji.

Gospodarzem programu był Stanisław Janecki

Polskie Radio 24/ras

-----------------------------

Data emisji: 9.11.18

Godzina emisji: 8.06, 8.37

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Biało-czerwony marsz. "Strona rządowa tego nie przemyślała"

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 12:30
- Można zarzucić stronie rządowej, że nie przemyślała dużo wcześniej, jak te obchody powinny wyglądać, i jak je zorganizować – powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Potocki (tygodnik "Sieci"), odnosząc się do organizowanego przez polski rząd biało-czerwonego marszu. Gościem Polskiego Radia 24 był również Mateusz Kosiński (tygodnik "Solidarność")
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święto Niepodległości. W jakiej atmosferze będą przebiegały wydarzenia 11 listopada?

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 22:01
– Żaden Polak nie może zapominać o tej najważniejszej dla naszego kraju dacie – powiedział Antoni Trzmiel z TVP. Już w przyszłą niedzielę 11 listopada przypadnie 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Czy istnieje szansa, by pomimo wszelkich różnic dzielących polskie społeczeństwo, które pogłębiają podziły polityczne, ten wyjątkowy jubileusz przeżyty został w spokoju i zgodzie?  
rozwiń zwiń