more_horiz

"Magazyn sportowy". Michniewicz pozostanie selekcjonerem? Kto może go zastąpić?

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2022 20:50
Polski Związek Piłki Nożnej nie skorzystał z klauzuli umożliwiającej jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera reprezentacji Czesława Michniewicza - poinformowano w komunikacie na stronie organizacji. Jednocześnie dodano, że kwestia dalszej współpracy pomiędzy federacją a 52-letnim szkoleniowcem jest tematem rozmów stron.
Cezary Kulesza (L) ma w najbliższym czasie zadecydować, czy Czesław Michniewicz (P) pozostanie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej, czy też dojdzie do zmiany
Cezary Kulesza (L) ma w najbliższym czasie zadecydować, czy Czesław Michniewicz (P) pozostanie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej, czy też dojdzie do zmianyFoto: Shutterstock.com/Mikolaj Barbanell

Umowa Czesława Michniewicza obowiązuje do końca 2022 r. Decyzja dotycząca ewentualnego przedłużenia umowy z trenerem ma zostać podjęta w ciągu najbliższych dni. W "Magazynie sportowym" Polskiego Radia 24 o możliwych scenariuszach dotyczących działań PZPN-u w tej sprawie, a także o nazwiskach potencjalnych kandydatów, którzy mieliby zastąpić Michniewicza, mówili wysłannicy Polskiego Radia do Kataru: Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.

Czytaj również:

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
11:04 PR24 2022_12_12-20-06-51_MS.mp3 Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski o dalszych losach Czesława Michniewicza ("Magazyn sportowy" / PR24)

* * *

Audycja: "Magazyn sportowy"
Prowadzi: Krzysztof Kuzak
Goście: Tomasz KowalczykFilip Jastrzębski (Redakcja sportowa PR)
Data emisji: 12.12.2022
Godzina emisji: 20.06

Redakcja Sportowa PR/PR24/jmo

Zobacz także

Zobacz także