X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Taśmy Sławomira Neumanna. "Wypowiedzi skandaliczne, haniebne i niegodne"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 21:32
- Nagrane wypowiedzi Sławomira Neumanna są bardzo dobrym obrazem całej PO. To jest takie zdjęcie, które Platforma sama sobie zrobiła - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Karnowski, publicysta tygodnika "Sieci". Do tematu taśm Sławomira Neumanna odniosła się również Katarzyna Kozłowska z dziennika "Fakt".
Audio
  • 04.10.19 "Debata dnia". Publicyści o taśmach Sławomira Neumanna
Szef klubu PO-KO Sławomir Neumann
Szef klubu PO-KO Sławomir NeumannFoto: PAP/Leszek Szymański

"Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości", "KOD jest niczym, to żadna siła, przybudówka", "w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem" - mówi szef klubu PO-KO Sławomir Neumann w kuluarowych rozmowach partyjnych.

Czytaj więcej
Tomasz Latos 1200.jpg
Tomasz Latos: Sławomir Neumann jest dalej broniony przez swoich jak niepodległość

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] K. Czabański o "taśmach Neumanna": mafijne podejście do państwa

Nagrania ze spotkania Sławomira Neumanna z lokalnymi działaczami PO z Tczewa opublikowała TVP Info. Spotkanie miało na celu wyłonienie kandydata PO na prezydenta miasta. Rozmowy odsłaniają kulisy brutalnej politycznej gry wewnątrz PO. Neumann przekonuje, że ewentualne kłopoty prezydentów z PO z prawem nie będą problemem w kampanii, bo zarzuty prokuratorskie, zdaniem Neumanna, są z punktu widzenia wyborców anty-PiS korzystne.

"Pogarda wobec Polaków"

Michał Karnowski ocenił, że nie zdziwiła go postawa Sławomira Neumanna. - Pogarda wobec Polaków i mieszkańców Tczewa jest bardzo wyraźnie słyszalna. Obecne jest również przeświadczenie, że Sławomir Neumann jest nietykalny i namawia wszystkich, by się do jego bandy przyłączyli - stwierdził. Publicysta w nagranej rozmowie dostrzegł również "klasyczny przykład języka mafijnego". - Objawiła nam się kolejna "mała Sycylia". Więzy krwi bandy platformerskiej mają być silniejsze niż cokolwiek - zauważył gość PR24.

Czytaj więcej
Facebook Sławomir Neumann 1200.jpg
"Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują". Kompromitujące nagrania Sławomira Neumanna

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] "Platforma w pigułce", "czysta hipokryzja". Internauci komentują "taśmy Neumanna"

Katarzyna Kozłowska oceniła zaś, że "słowa Sławomira Neumanna są niedopuszczalnie z ust polityka". - Są to wypowiedzi całkowicie skandaliczne, haniebne i niegodne. Po wyniku wyborczym zobaczymy jednak, czy zostaną one dostrzeżone i przyniosą jakieś konsekwencje - stwierdziła publicystka. - Polacy nie akceptują takiego języka i sposobu myślenia o polityce. Takie zachowanie jest całkowicie ambarasujące - powiedziała.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Krzysztof Świątek.

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 04.10.2019

Godzina emisji: 18.06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Platforma w pigułce", "czysta hipokryzja". Internauci komentują "taśmy Neumanna"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 10:10
TVP Info opublikowało w piątek nagrania z kuluarowych rozmów polityków Platformy Obywatelskiej. Słychać na nich szefa klubu PO-KO, który mówił m.in. o zasadach panujących w partii. "Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości", "w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem" - mówił Neumann. Internauci są oburzeni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Semka: język Sławomira Neumanna przypomina język szefa mafii

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 14:26
- Język Sławomira Neumanna przypomina szefa mafii mówiącego "jak będziesz z nami, włos Ci nie spadnie z głowy". - W przypadku PO charakterystyczne jest to, że ich wyborcy walczą przeciwko czemuś, a nie za czymś - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Semka, publicysta "Do Rzeczy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

A. Mularczyk: taśmy pokazują niezdrowe relacje między sądami a PO

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 15:24
- To pokazuje niekoniecznie zdrowe relacje między wymiarem sprawiedliwości a Platformą - mówił o "taśmach Neumanna" Arkadiusz Mularczyk, poseł Prawa i Sprawiedliwości. 
rozwiń zwiń