X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Elżbieta Zielińska: w Polsce powinna nastąpić zmiana zasad finansowania partii politycznych

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 09:59
Jawność, zrównoważone budżety i narzędzia demokracji bezpośredniej - to trzy filary planu Polski samorządowej według ruchu Kukiz'15. Zaprezentował je podczas konwencji w Warszawie lider ugrupowania - Paweł Kukiz. - Dla nas to są istotne instrumenty, które pozwoliłyby współdecydować o istotnych sprawach mieszkańcom danej gminy czy powiatu wraz z włodarzami. - komentowała Elżbieta Zielińska, posłanka Kukiz'15.
Audio
  • 24.09.18 Elżbieta Zielińska: w Polsce powinna nastąpić zmiana zasad finansowania partii politycznych

W niedzielę w warszawskim Teatrze Palladium odbyła się ogólnopolska konwencja samorządowa ruchu Kukiz'15 oraz przedstawicieli Prawicy Rzeczypospolitej, której działacze znaleźli się na listach Kukiz'15 w zbliżających się wyborach. Podczas konwencji wystąpiło też 18 kandydatów ruchu na prezydentów i burmistrzów miast, którzy przedstawili główne postulaty, które zamierzają realizować w miastach po ewentualnej wygranej w wyborach samorządowych. Elżbieta Zielińska odniosła się w Polskim Radiu 24 m.in. do zasad finansowania partii politycznych w Polsce.

- Wszyscy w Kukiz'15 zrzucamy się na tą kampanię, ale większą część kosztów ponoszą kandydaci. Można powiedzieć, że wiele straciliśmy przez to, iż nie pobieramy subwencji z budżetu, ale kiedy spojrzymy na duże konwencje organizowane przez ugrupowania, to widzimy jak wielkie pieniądze one pochłaniają. Wydaje mi się, że powinniśmy wymagać o wiele więcej od partii, które pobierają subwencje - mówiła posłanka Kukiz'15.

Więcej w całej rozmowie.

PR24/PAP

____________________

Data emisji: 24.09.18

Godzina emisji: 7:35


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Ścigaj z ruchu Kukiz'15: chcemy, by kandydaci byli weryfikowani przez wyborców

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2018 10:37
- Ludzie, czasem siłą rozpędu głosują, także w dużych miastach, na taki układ sił politycznych, jaki jest w parlamencie. Nam zależy, żeby zmienić ten sposób myślenia - powiedziała w programie "24 pytania - Rozmowa Poranka" posłanka ruchu Kukiz'15 Agnieszka Ścigaj
rozwiń zwiń

Czytaj także

Elżbieta Zielińska: Marek Jakubiak ma doświadczenie w zarządzaniu i biznesie

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2018 17:55
Paweł Kukiz przedstawił posła Marka Jakubiaka jako kandydata ruchu Kukiz'15 na urząd prezydenta Warszawy.W Polskim Radiu 24 komentarz posłanki Kukiz'15 Elżbiety Zielińskiej.
rozwiń zwiń