X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Elżbieta Zielińska: w ostatnich latach niewiele zrobiliśmy w walce z ASF

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 21:34
- Porównanie, którego użył Paweł Kukiz odnosząc się do odstrzału dzików jest nieadekwatne. Ta wypowiedź była nieprzemyślana - powiedziała Elżbieta Zielińska z Kukiz'15 komentując słowa lidera swojej partii o tym, że strzelanie do dzików jest dla niego tym samym, co wymordowanie Polaków na Wołyniu. 
Audio
  • 11.01.19 Elżbieta Zielińska: w ostatnich latach niewiele zrobiliśmy w walce z ASF
Elżbieta Zielińska, Kukiz15
Elżbieta Zielińska, Kukiz'15Foto: PR24

Minister środowiska Henryk Kowalczyk podpisał i wysłał do Polskiego Związku Łowieckiego rekomendację, by myśliwi podczas styczniowych polowań nie dokonywali odstrzału ciężarnych oraz prowadzących młode loch. Skoordynowany odstrzał dzików rozpocznie się jutro i będzie prowadzony w kilku powiatach Polski podczas trzech najbliższych weekendów.

- Wystąpił tu problem komunikacyjny. Mówiono o odstrzeleniu wszystkich dzików, co jest niewykonalne. Myślę, że największe emocje wzbudziło, to strzelanie do ciężarnych loch i tych, które prowadzą młode. To wzburzyło nawet myśliwych. Dzika w Polsce mamy bardzo dużo i wyrządzają one duże szkody. Trudno zatrzymać chociażby rozwój miast - komentowała Zielińska. 

Gość Polskiego Radia 24 zwróciła uwagę na duże zaniedbania w walce z ASF: - Problemem jest to, że na przestrzeni ostatnich lat niewiele zrobiliśmy, aby powstrzymać afrykański pomór świń. Dotyczy to nie tylko ministerstwa środowiska tej kadencji, ale także poprzedniej. 

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

PR24/PAP

________________________

Data emisji: 11.01.19

Godzina emisji: 17:15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak