X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Bogusław Liberadzki: wychodzenie PSL z KE jak wychodzenie Wielkiej Brytanii z UE

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 17:18
- Wychodzenie PSL z Koalicji Europejskiej trochę mi przypomina wychodzenie Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej - mówił w Polskim Radiu 24 Bogusław Liberadzki, europoseł SLD. 
Audio
  • Bogusław Liberadzki poddał w wątpliwość wyjście PSL z Koalicji Europejskiej (Polskie Radio 24/Rozmowa PR24)

Bogusław Liberadzki przypomniał, że rząd Platformy Obywatelskiej nie zgłosił Via Carpatii jako projektu na dofinansowanie w UE. - Via Carpatia nie została zgłoszona przez rząd w 2013 roku, wtedy kiedy rewidowano transeuropejskie sieci transportowe (…) Ja wtedy troszczyłem się o to, co leżało w moim interesie jako przedstawiciela Zachodniego Pomorza, czyli droga S3 do Świnoujścia, tunel pod Świną jest finansowany, droga ekspresowa S6 oraz linia kolejowa Szczecin-Poznań-Wrocław i linia kolejowa nadodrzańska. To zostało wprowadzone, to się buduje - zaznaczył Liberadzki.

Gość Polskiego Radia 24 został zapytany o słowa polityków PSL, którzy głośno mówią o wyjściu ich partii z Koalicji Europejskiej.

- To dalej Koalicja będzie nie pięcio- a czteropartyjna. W sobotę Polskie Stronnictwo Ludowe wypowie się, czy zostaje w Koalicji - stwierdził europoseł. Prowadzący wtrącił, że decyzja ma zapaść za tydzień. - Wobec tego jest coraz bardziej prawdopodobne, że pewnie zostaną, skoro tak odkładają. Trochę mi to przypomina wychodzenie Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej - mówił Bogusław Liberadzki.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

PR24/dcz

________________________

Data emisji: 31.05.19

Godzina emisji: 16:15

Czytaj także

Kosma Złotowski (PiS): mam wątpliwości, czy wyborcy wrócą do PSL

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 11:30
- PSL chyba już po wystąpieniu Leszka Jażdżewskiego zdało sobie doskonale sprawę z tego, że w ogóle do tej Koalicji nie powinno było wchodzić - powiedział w Polskim Radiu 24 Kosma Złotowski, europoseł PiS. Dodał, że "ma wątpliwości", czy do PSL wrócą dawni wyborcy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Zgorzelski: Polskie Stronnictwo Ludowe nie poniosło strat w wyborach do PE

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 09:22
- Gdybyśmy do eurowyborów szli sami i uzyskali tyle głosów, ile pod szyldem Koalicji Europejskiej, to moglibyśmy skończyć jak Kukiz’15 czy Konfederacja. A tak mamy trzy mandaty w Parlamencie Europejskim - powiedział w "Sygnałach dnia" Piotr Zgorzelski, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego.
rozwiń zwiń