X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wybory prezydenckie. Szef sztabu Biedronia: nasz kandydat może kontynuować wizję Aleksandra Kwaśniewskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2020 22:00
- Polska według Roberta Biedronia to Polska dialogu, otwarta i tolerancyjna. Z każdym potrafił rozmawiać również Aleksander Kwaśniewski - powiedział Tomasz Trela, szef sztabu Roberta Biedronia, kandydata Lewicy w wyborach prezydenckich. - Nasza kampania będzie kampanią blisko ludzi, tysiące rozmów i tysiące spotkań. Przejedziemy Polskę wzdłuż i wszerz - dodał.
Audio
  • Tomasz Trela o kandydaturze Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich ("Rozmowa PR24")
Tomasz Trela
Tomasz TrelaFoto: PR24/AK

Naprawa systemu opieki zdrowotnej, reforma polityki lekowej ogólnopolski program budowy mieszkalnictwa. To jedne z propozycji programowych Roberta Biedronia na wybory prezydenckie. Czym jeszcze kandydat Lewicy chce przekonać wyborców do oddania głosu na jego osobę?

1200_Biedroń_shutterstock.jpg
Wybory prezydenckie 2020. Wiemy, kto pokieruje sztabem Biedronia

- Nasza kampania będzie kampanią blisko ludzi, tysiące rozmów i tysiące spotkań. Przejedziemy nasz kraj wzdłuż i wszerz, by zachęcić rodaków do poparcia kandydata Lewicy. Realizujemy swój plan i będziemy w tym bardzo konsekwentni. Ponadto uważamy, że Polska powinna być państwem dialogu, powinna być otwarta i tolerancyjna - podkreślił Tomasz Trela.

Dialog i kompromis

Polityk wskazał, że prezydent Polski powinien szukać dialogu i kompromisu, powinien umieć rozmawiać z każdym. - Musi ważyć swoje stanowisko, musi brać pod uwagę wiele opinii z różnych stron. Chciałbym żeby takim prezydentem był Robert Biedroń - zaznaczył.

Wzorzec prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego

Jako wzór prezydentury dla kandydata Lewicy Tomasz Trela wskazał okres urzędowania Aleksandra Kwaśniewskiego, który w opinii gościa Polskiego Radia 24 realizował powyższe postulaty.

Biedroń pap-1200.jpg
Biedroń: Kościół powinien się samofinansować i płacić podatki, religii nie powinno być w szkołach

- Według niedawnego sondażu to właśnie Aleksander Kwaśniewski jest najlepiej ocenianym prezydentem III RP. Umiał rozmawiać z każdym. Był prezydentem przez dwie kadencje, reelekcję wygrał w pierwszej turze. Robert Biedroń może być kontynuatorem jego wizji - wskazał Trela.

Moc debat

Jednym z głównych elementów kampanii wyborczej Roberta Biedronia mają być debaty. – Będę namawiał sztaby innych kandydatów, by stanęli na ubitej ziemi. Jeżeli ktoś odmówi, to będzie to świadczyło o tym, że się boi. Jeśli się boi, to znaczy, że jest słabszy - powiedział Tomasz Trela.

***

Audycja: "Rozmowa PR24" 
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Tomasz Trela z Lewicy
Data emisji: 07.02.2020
Godzina emisji: 21.35

Polskie Radio 24/db

Czytaj także

Biedroń: równość w każdej kwestii jest wyznacznikiem naszej europejskości

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 08:37
- Przedstawię propozycje, które doprowadzą do tego, że ludzie będą mieli w naszym kraju równe szanse. Nikt nie będzie zostawał z tyłu - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Robert Biedroń, kandydat Lewicy na prezydenta RP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef sztabu Biedronia: tandetnymi spotami nie robi się kampanii wyborczej

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 14:54
- Nie będziemy się ścigać z Szymonem Hołownią ani z innymi kandydatami - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Trela, poseł Nowej Lewicy, szef sztabu Roberta Biedronia.
rozwiń zwiń