X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"To dowód na stabilizację". Prof. Liberadzki o zwycięstwie Andrzeja Dudy

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 18:22
- Chciałbym złożyć gratulacje panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie. To dowód na to, że jest pewna stabilizacja i kontynuacja - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Bogusław Liberadzki z Lewicy.
Bogusław Liberadzki
Bogusław LiberadzkiFoto: PR24
Jan Parys 1200.jpg
"Dowód głębokiego zacietrzewienia". Jan Parys o słowach Adama Michnika

W II turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda otrzymał 51,03 proc. głosów, uzyskując reelekcję. Kandydat KO Rafał Trzaskowski osiągnął wynik 48,97 proc.

Czytaj także:

Prof. Bogusław Liberadzki, który był gościem Polskiego Radia 24, pogratulował prezydentowi wyniku. - Chciałbym złożyć gratulacje panu Andrzejowi Dudzie. To dowód na to, że jest pewna stabilizacja i kontynuacja w polskiej polityce - podkreślił.

Posłuchaj
12:24 [PR24] PR24 (mp3) 15 lipiec 2020_07_15_17_35_14_for_media.mp3 Prof. Bogusław Liberadzki: frekwencja była iście europejska (Rozmowa PR 24)

- Kampania wyborcza była bardzo ostra, nie wszystko mi się w niej podobało. Frekwencja była za to iście europejska - prawie 70 proc. (...) Słowa uznania również dla Rafała Trzaskowskiego - zdołał zmobilizować wielki elektorat mimo tak krótkiego czasu - mówił prof. Liberadzki.

mid-20712429 (2).jpg
"PO podtrzymuje temperaturę sporu politycznego". Dr Maciej Onasz o protestach wyborczych

"W każdym człowieku tkwi godność"

Gość red. Adriana Klarenbacha skrytykował także zachowanie części osób i elit, które wytykały pochodzenie i wykształcenie części elektoratu. - Nie doradzam takiego podziału na miasta i wsie. W każdym człowieku tkwi godność - nie można tej godności naruszać, trzeba odnosić się z szacunkiem do drugiego człowieka - zaznaczył.

Prof. Liberadzki uchylił rąbka tajemnicy ws. nadchodzącego kongresu zjednoczeniowego Lewicy. - Chcemy oficjalnie potwierdzić połączenie SLD i Wiosny Roberta Biedronia. Będziemy kierować się odpowiedzialnością - tak jak zawsze - stwierdził polityk.

***

Audycja: "Rozmowa PR 24"
Prowadził: Adrian Klarenbach
Gość: prof. Bogusław Liberadzki (Lewica)
Data emisji: 15.07.2020
Godzina emisji: 17.35

PR24/PAP/pb

Czytaj także

Publicysta: po przegranych wyborach prezydenckich PO musi przejść pewnego rodzaju katharsis

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 09:34
- Młodsze grono działaczy PO pójdzie drogą masowej destrukcji. Ta partia musi jakoś przetrwać przez następne 3 lata, lecz najpierw musi przejść pewnego rodzaju katharsis - powiedział w Polskim Radiu 24 Miłosz Lodowski, publicysta. Gośćmi audycji byli również Jacek Łęski (TVP) oraz Zbigniew Parafianowicz z "Dziennika Gazeta Prawna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marszałek Sejmu: zgoda buduje, niezgoda rujnuje, to powiedzenie się sprawdza

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 12:34
- Liczę na to, że po zakończonych wyborach emocje opadną. Ta ręka wyciągnięta do zgody przez prezydenta Andrzeja Dudę jest ręką uczciwie wyciągniętą i liczę na to, że strona przeciwna tego sporu politycznego to doceni - mówiła w środę marszałek Sejmu Elżbieta Witek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Michał Kleiber: w PO najsilniejszy głos mają ludzie o nerwowym usposobieniu

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 16:00
- Nitras, Budka, Trzaskowski i kilku innych polityków PO, gdy pojawiają się w przestrzeni publicznej, mają w oczach agresję połączoną z totalną niezgodą na wszystko. Oni nie muszą nawet się odzywać. Wiadomo, że powiedzą "nie", "nie" i "nie" - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Michał Kleiber, były prezes Polskiej Akademii Nauk.
rozwiń zwiń