X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Robert Gontarz: dopóki Zjednoczona Prawica działa sprawnie dla Polski, jej istnienie ma sens

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 17:12
- Tak długo, jak Zjednoczona Prawica będzie działała spójnie i sprawnie dla Polski, tak długo ma ona ogromny sens istnienia. Przetrwanie Zjednoczonej Prawicy jest bardzo ważne - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Robert Gontarz. 

Jednym z tematów, które dzielą Zjednoczoną Prawicę, jest unijny Fundusz Odbudowy. Politycy Solidarnej Polski zapowiedzieli brak poparcia dla jego ratyfikacji. 

forum-0602700367 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: koalicja Zjednoczonej Prawicy walczy o przyszłość kraju

- Napawa mnie smutkiem to, iż Solidarna Polska mówi o tym, że kompromis, który udało się wynegocjować premierowi Mateuszowi Morawieckiemu na szczycie Unii Europejskiej to niepowodzenie. Ten kompromis jest sukcesem - powiedział w Polskim Radiu 24 Robert Gontarz. 


Posłuchaj
13:31 PR24_mp3 2021_04_07-16-35-42.mp3 Robert Gontarz o Zjednoczonej Prawicy (Rozmowa PR24)

 

- Tak długo, jak Zjednoczona Prawica będzie działała spójnie i sprawnie dla Polski, tak długo ma ona ogromny sens istnienia. Przetrwanie Zjednoczonej Prawicy jest bardzo ważne - dodał polityk. 

Czytaj także:

Jak zaznaczył, dla niego bardzo istotne jest to, że politycy PiS mogą sobie pozwolić na "luksus zaufania do prezesa" Prawa i Sprawiedliwości. - Gdyby rządziła PO, kto zaufałby geniuszowi Borysa Budki? Można nie lubić prezesa PiS, ale nikt nie może się z nim równać intelektualnie, jeśli chodzi o przywódców partii - stwierdził poseł.

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadzi: Adrian Klarenbach
Gość: Robert Gontarz (poseł PiS)
Data emisji: 7.04.2021
Godzina emisji: 16.35

bartos

Czytaj także

"W Zjednoczonej Prawicy trwa ideologiczny spór". Komentarze po wywiadzie prezesa PiS

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 10:10
- Jedyne, co wynika z tego wywiadu, to potwierdzenie tego, że w Zjednoczonej Prawicy panuje dzisiaj tak wielki chaos, że sam prezes Jarosław Kaczyński musiał zabrać głos - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Płociński z "Rzeczpospolitej". W "Debacie Poranka" uczestniczyli także Jacek Łęski (TVP) i Jerzy Mosoń (Fundacja Fibre).
rozwiń zwiń