X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Narodowy Marsz Życia. W obronie nienarodzonych

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2019 08:51
- Przez lata w których był obchodzony Narodowy Dzień Życia, w których odbywały się lokalne Marsze dla Życia i Rodziny kiełkowała myśl, żeby pokazać ogólnopolsko, w skali narodowej nasze poparcie dla ochrony życia i praw rodziny – mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Kubala (Prawica Rzeczypospolitej) – współorganizator wydarzenia.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Facebook/Narodowy Marsz Życia

W niedzielę ulicami Warszawy przejdzie pierwszy ogólnopolski Narodowy Marsz Życia. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że będzie to wielkie święto rodziny. Manifestujący będą bronić życia poczętego oraz wyrażać swój sprzeciw wobec deprawacji dzieci.

Jak zapowiadają organizatorzy, jest to marsz który "daje głos tym, którzy nie mogą walczyć o swoje prawa". – Walczymy o osoby, którym państwo jeszcze nie zapewniło prawa do życia, dzieci nienarodzone. Naszym celem jest także zwrócenie uwagi na prawa rodziców, w tym prawa do wychowywania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami, szczególnie w kontekście przyjętej ostatnio w Warszawie karty LGBT+. Jesteśmy także przeciwko demoralizacji dzieci przez różne środowiska opartej m.in. o ideologię gender – podkreślał Paweł Kubala.

Narodowy Marsz Życia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 13.30 na Placu Zamkowym w Warszawie. Wydarzenie organizuje Chrześcijański Kongres Społeczny, którego inicjatorem jest poseł do Parlamentu Europejskiego Marek Jurek. Wydarzenie współorganizuje Polska Federacja Ruchów Obrony Życia oraz Fundacja św. Benedykta.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Łukasz Sobolewski.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 24.03.2019

Godzina emisji: 08:06

Czytaj także

Rzecznik praw dziecka: dzieci powinny być chronione przed niebezpieczeństwami świata dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 11:59
– Moim obowiązkiem jest ochrona praw dzieci, konstytucyjnych i ustawowych. Skupiam się na przepisach i dlatego chciałbym porozmawiać z prezydentem Warszawy – powiedział Mikołaj Pawlak, rzecznik praw dziecka. Gość Polskiego Radia 24 zaapelował do Rafała Trzaskowskiego o spotkanie w sprawie deklaracji LGBT+.
rozwiń zwiń