X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Mirosław Suchoń: przejście ludowców na prawo nie jest dobrym pomysłem

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 15:00
- W centrum jesteśmy my - powiedział na antenie PR24 Mirosław Suchoń (Nowoczesna/Koalicja Obywatelska). - Samodzielny start PSL będzie oznaczał, że mocno przechodzi na stronę Prawa i Sprawiedliwości - dodał.
Audio
Mirosław Suchoń (NowoczesnaKoalicja Obywatelska)
Mirosław Suchoń (Nowoczesna/Koalicja Obywatelska)Foto: Polskie Radio 24

pap_jaroslawkaczynski1200.jpg
Sondaż przedwyborczy. Zwycięstwo wyborcze PiS bez względu na poczynania opozycji

Prawo i Sprawiedliwość wygra wybory parlamentarne niezależnie od tego, jaki będzie ostateczny kształt Koalicji Obywatelskiej. Tak wynika z badania przeprowadzonego dla portalu WP. Członkowie KO zapewniają, że koalicja powinna być jak najszersza, jednak nadal nie wiedzą w jakim kształcie ostatecznie do wyborów pójdą.

- Będziemy mieli szeroką formułę Koalicji Obywatelskiej z samorządowcami. Taka jest dzisiaj robocza koncepcja - mówił Mirosław Suchoń.

- Cały czas dopraszamy nowe podmioty, kolejne środowiska eksperckie i niezależnych działaczy społecznych - tłumaczył. - SLD i PSL mogłyby być częścią koalicji - dodał.


1200 parada.jpg
Kolejna profanacja na Paradzie Równości w Warszawie. Jarosław Gowin: co na to prezydent Warszawy?

"TAK dla związków partnerskich"

Poseł z Nowoczesnej, która kiedyś miała być alternatywą dla Platformy Obywatelskiej, a w zeszłym miesiącu połączyła się z klubem PO, zapewnił, że potępia takie incydenty jak profanacje na imprezach środowisk LGBT.

Zadeklarował, że popiera wprowadzenie związków partnerskich dla osób tej samej płci.

- Oczekuję tolerancji dla osób LGBT i przekonań religijnych. Potrzebujemy w Polsce więcej szacunku do siebie i do własnych poglądów - mówił. - To absolutnie nas łączy z PSL - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

kstar

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24"

Prowadzący: Antoni Trzmiel

Gość: Mirosław Suchoń (Nowoczesna/Koalicja Obywatelska)

Data emisji: 17.07.2019

Godzina emisji: 14:09

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marszałek Senatu: opozycja powinna być merytoryczna

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 16:33
– Opozycja powinna zmienić swoje postępowanie. Powinna przede wszystkim być merytoryczna, a także nie kreować złego wizerunku Polski w Europie – mówił w audycji Rozmowie PR24 Stanisław Karczewski, marszałek Senatu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agencja towarzyska w mieszkaniu posła Stanisława Gawłowskiego? Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 10:25
– Możliwe jest, że ktoś wynajmuje mieszkanie, nie wiedząc, co najemca w tym lokalu robi – mówił w audycji 7x24 Jan Filip Libicki. Senator Platformy Obywatelskiej w ten sposób odniósł się do informacji Polskiego Radia Szczecin, że w mieszkaniu aresztowanego posła PO, Stanisława Gawłowskiego, działała agencja towarzyska. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli również Paweł Lisiecki z Prawa i Sprawiedliwości, Mirosław Maliszewski z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Jarosław Porwich z Wolnych i Solidarnych, Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 i Mirosław Suchoń z Nowoczesnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Pudłowski (Nowoczesna): Leszek Jażdżewski poszedł za daleko

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019 14:00
- Muszę przyznać, że w gronie osób, które siedziały najbliżej mnie, mieliśmy wspólnie przekonanie, że jest to za daleko idące przemówienie - mówił o wystąpieniu Leszka Jażdżewskiego na UW w Polskim Radiu 24 Paweł Pudłowski, poseł Nowoczesnej.
rozwiń zwiń